Aktualne rozkłady jazdy (wyjazdy i powroty do Polski) - listopad 2019

Kursy Belgia | Kursy Niemcy | Kursy Holandia


Busy do Niemiec Łódź

Łódź była niegdyś miastem zaliczającym się do jednych z najbardziej rozwiniętych pod względem przemysłowym. Wielkie fabryki tkanin i materiałów, dzisiaj w większości przypadków odeszły do historii. Dlatego tak wiele osób, cały czas stara się znaleźć dla siebie odpowiednią alternatywę.

Najczęściej jest nią po prostu wyjazd do Niemiec, po to by zarobić o wiele większe pieniądze, niż to jest możliwe w Polsce. Jeżeli Państwo również chcą się przenieść do Niemiec lub regularnie jeżdżą do tego kraju z Łodzi, to tym bardziej zachęcamy do skorzystania z usług firmy Tomiline . Nasze busy jeżdżą na trasie Łódź – Niemcy, dzięki czemu nie muszą Państwo dojeżdżać do innego miasta w Polsce. Przewozy są wygodne i przyjemne, ponieważ każdy bus został wyposażony w wygodne kanapy. Dodatkowo nasi pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu.

Nasze busy firmy Tomiline kursują do Niemiec nie tylko z Łodzi, ale również z pozostałych miast w Polsce. Jeżeli zdecydują się Państwo na skorzystanie z naszej oferty, zachęcamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami.

Jak zerezerwować busa do Niemiec z Łodzi?
Skontaktuj się z nami pod numerem: +48 531 982 982 lub skorzystaj z rezerwacji on-line

busy do niemiec łódź

Busy do HolandiiSprawdź ofertę busów do Holandii Busy do NiemiecSprawdź ofertę busów do Niemiec Busy do BelgiiSprawdź ofertę busów do Belgii Busy z Niemiec do PolskiSprawdź ofertę busów z Niemiec do Polski Busy z Holandii do PolskiSprawdź ofertę busów z Holandii do Polski
Zarezerwuj busa online lub zadzwoń!

+48 531 982 982