Busy Holandia Polska Warmińsko Mazurskie

Dla mieszkańców województwa Warmińsko Mazurskiego przygotowaliśmy szeroką ofertę busów do Holandii w wyjątkowo konkurencyjnych cenach. Przewoźnik Tomiline oferuje tanie i komfortowe przejazdy busami na trasie Warmińsko Mazurskie – Holandia. Zaufaj doświadczonej i znanej firmie transportowej, która od wielu lat bezpiecznie przewozi osoby oraz paczki zagranicę. Skorzystanie z usług firmy Tomiline to pewny i bezpieczny transport z określonego miejsca na terenie Warmii i Mazur pod wskazany przez każdego klienta adres na terenie Holandii. Posiadamy nowoczesne busy z bogatym wyposażeniem (klimatyzacja, WiFi, DVD, wygodne siedzenia, duży bagażnik) to pewność komfortowej i przyjemnej podróży busem.

W każdym busie znajduje się zawsze dwóch wykwalifikowanych kierowców w celu poniesienia jakości i bezpieczeństwa jazdy.

 

Obsługiwany obszar pomiędzy Polską, a Holandią.

Barczewo, Bartoszyce, Biała Piska, Biskupiec, Bisztynek, Braniewo, Dobre Miasto, Działdowo, Elbląg, Ełk, Frombork, Giżycko, Gołdap, Górowo Iławeckie, Iława, Jeziorany, Kętrzyn, Kisielice, Korsze, Lidzbark Warmiński, Lubawa, Mikołajki, Miłakowo, Miłomłyn, Młynary, Morąg, Mrągowo, Nidzica, Nowe Miasto Lubawskie, Olecko, Olsztyn, Olsztynek, Orneta, Orzysz, Ostróda, Pasłęk, Pasym, Pieniężno, Pisz, Reszel, Ruciane-Nida, Ryn, Sępopol, Susz, Szczytno, Tolkmicko, Węgorzewo, Zalewo

Zarezerwuj busa już teraz

Połączenie:
Data wyjazdu:
Wyjazd skąd:
Miejscowość:
Ulica, nr. domu, mieszkania:
Kod pocztowy miejscowości:
Wyjazd dokąd:
Miejscowość:
Ulica, nr. domu, mieszkania:
Kod pocztowy miejscowości:
Ilość rezerwowanych miejsc*
Osoba rezerwująca
Twoje imię i nazwisko:
Twój numer telefonu*
Twój e-mail:
Posiadasz kod rabatowy?:
Dodatkowe ustalenia przejazdu:

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres kontakt@tomiline.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.

Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Tomiline Tomasz Wasiński z siedzibą 10-445 Olsztyn Kołobrzeska 13K/30 . Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres kontakt@tomiline.pl . Państwa dane będą przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem, jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych.

Zarezerwuj busa online lub zadzwoń!

+48 531 982 982