Bus Olsztyn Niemcy

Tomiline to Olsztyński przewoźnik bazujący na oczekiwaniach klientów i wieloletnim doświadczeniem profesjonalnej kadry pracowników. Dzięki naszym usługom, transport z Olsztyna jak i całego województwa warmińsko-mazurskiego nie musi być przykrym doświadczeniem lub przymusem wyjazdu do innego rejonu. Dzięki naszym wygodnym busom w szybkim tempie przemieścisz się z Olsztyna do Niemiec

Przewóz osób z Olsztyna do Niemiec

Możemy zapewnić Ci: przewóz pod wskazany adres, komfort przejazdu oraz codzienną dostępność naszych usług. Dodatkowo, przejazdy może umilić Ci kompletne wyposażenie naszych busów – tv, darmowe WIFI i gniazdka elektryczne. Transport do tego pięknego kraju jakim są Niemcy, może być dla Ciebie chwilą wytchnienia i odpoczynku – dlatego warto wybrać najkorzystniejsza ofertę i przekonać się jak dbamy o naszych klientów. W trosce o bezpieczeństwo i komfort jazdy stawiamy na indywidualizację klienta – stwarzamy przyjazne warunki dla nawet bardzo wymagających osób. Podczas przejazdu możesz pozwolić sobie na różnego rodzaju aktywności – słuchanie muzyki, praca na komputerze, oglądanie filmów, rozmowy z współpasażerami i wiele innych!

Wyposażenie busów przewoźnika

Pozwól sobie pomóc, a nasz przewoźnik zadba o punktualność, komfort psychiczny i fizyczny podczas przejazdu, regularność i niezawodność. Nasze busy dostosowane są do dalekobieżnych przejazdów – zadbaliśmy o wygodne fotele, wyciszoną i wolną przestrzeń, klimatyzację, nagłośnienie, urządzenia GPS, miejsce na bagaże podręczne i dodatkowe, wszystko to, co pozwoli Państwu odprężyć się i cieszyć się przejazdem do Niemiec.

Rozkład jazdy busy Olsztyn Niemcy

Dojeżdżamy w każde miejsce w Niemczech, najczęściej wybieranym miejscem przez mieszkańców Olsztyna jest Kolonia w Niemczech.

Bus Olsztyn-Niemcy: wtorek, piątek, sobota (inne dni do ustalenia)

Bus z Niemiec do Olsztyna : środa, sobota, niedziela (inne dni do ustalenia)

busy olsztyn niemcy olsztyn-niemcy busy

Busy do Niemiec z Olsztyna – dodatkowe informacje

Aby dokonać rezerwacji przejazdu należy skontaktować się z naszą infolinią w Olsztynie lub złożyć rezerwację lub zapytanie za pomocą strony internetowej. Transport Olsztyn Niemcy jest organizowany po potwierdzeniu przez pasażera przejazdu. Jeżeli dotychczas korzystali Państwo z autobusów Olsztyn Niemcy lub autokarów, zachęcamy do skorzystania z usługi dojazdu pod adres busem w korzystniejszych cenach. .

Zarezerwuj busa online lub zadzwoń!

+48 531 982 982