Busy polska

Busy do Polski z Holandii i Niemiec

Jeżeli jesteś na etapie poszukiwania busa z Holandii do Polski lub z Niemiec do Polski to bardzo dobrze trafiłeś/aś! Firma przewozowa Tomiline oferuje wysoko komfortowy przewóz osób do Polski w najbardziej konkurencyjnych cenach. Komfortową podróż zapewniają najnowsze busy Renault z  DVD, wygodnymi fotelami które są rozkładane na czas podróży. Wybór firmy przewozowej która zaoferuje komfortowy przewóz osób jest niewiele, a tylko firmy które oferują przejazdy w dobrej cenie o wysokim komforcie wyróżniają się na rynku i zdobywają coraz większą ilość stałych klientów zainteresowanych przewozem osób z adresu pod adres.

Busy do Polski z Holandii

Jeżeli powracasz na przykład z takich miast jak Amsterdam, Utrecht lub nawet Rotterdam i poszukujesz szybkiego transportu do Polski w jak najszybszym terminie, zachęcamy do składania rezerwacji on-line w szybkim czasie.

Busy z Niemiec do Polski

Powroty z Frankfurtu nad Menem, Hamburga a może innego regionu Niemiec? Złóż rezerwację pod wskazany adres już dziś za pośrednictwem naszej strony internetowej.

busy do polskibusy z niemiec do polski

Warto wiedzieć:

  • Przejazdy zarówno z Holandii jak i Niemiec do Polski są organizowane z dwoma kierowcami w każdym busie
  • Cena za przejazd jest ustalana na podstawie połączenia „skąd”, „dokąd”
  • Wystawiamy faktury
  • Jesteśmy firmą z wszystkimi niezbędnymi dokumentami
  • Każdą swoją rezerwację należy potwierdzić telefonicznie

 

rezerwacja busa do holandii