Busy do Polski Dordrecht

Dordrecht to miasto położone w zachodniej Holandii, w prowincji Holandia Południowa. Znajduje się ono w delcie Renu i Mozy. Na północny zachód od miasta znajduje się Rotterdam. Miasto liczy niecałe 120 tysięcy mieszkańców i jest swego rodzaju kolebką królestwa Niderlandów i holenderskiej wiary.

Dordrecht wyróżnia się architekturą średniowiecznego miasteczka. Przez miasto przepływa kanał, przez co będąc w mieście można poczuć delikatne skojarzenia z włoską Wenecją. Z tym miastem utożsamia się wydarzenie, które stało się podstawą powstania państwa wolnego od Hiszpanii. Mianowicie to w tej miejscowości znajduje się Het Hot, czyli książęca siedziba, w której to w 1572 roku odbyło się Pierwsze Walne Zebranie dwunastu miast holenderskich.

Busy do HolandiiSprawdź ofertę busów do Holandii Busy do NiemiecSprawdź ofertę busów do Niemiec Busy do BelgiiSprawdź ofertę busów do Belgii Busy z Niemiec do PolskiSprawdź ofertę busów z Niemiec do Polski Busy z Holandii do PolskiSprawdź ofertę busów z Holandii do Polski

Nasza firma oferuje przejazd busem do i z Dordrechtu. Wybierając naszą usługę zapewnimy Ci bezpieczną, komfortową i bezstresową podróż. Na trasie możesz liczyć na pomoc naszej załogi obsługującej bus w trasie, a także na regularne przerwy, które pozwolą Ci rozprostować nogi oraz zaczerpnąć świeżego powietrza podczas podróży.

Jak zerezerwować busa z Dordrecht do Polski?
Skontaktuj się z nami pod numerem: +48 531 982 982 lub skorzystaj z rezerwacji on-line

busy do polski dordrecht

 

 

Zarezerwuj busa online lub zadzwoń!

+48 531 982 982