Aktualne rozkłady jazdy (wyjazdy i powroty do Polski) - listopad 2019

Kursy Belgia | Kursy Niemcy | Kursy Holandia


Busy do Niemiec

Często podróżujesz do Niemiec? Podróż busem dotychczas kojarzyła ci się z niewygodą, ciasnotą, dłużącym się czasem i dusznym wnętrzem pojazdu? Czas pomyśleć o lepszych warunkach w drodze i podarować sobie odrobinę komfortu. Wystarczy, że skorzystasz z naszej oferty – już pomyśleliśmy o tym, jak twoją podróż do Niemiec uczynić wygodniejszą i sprawić, abyś nie zauważył, kiedy upłynie kilkanaście godzin jazdy, która do tej pory wydawała ci się bardzo długa i wyczerpująca. Możesz spędzić czas podróży w warunkach, które dotychczas kojarzyły ci się wyłącznie z luksusowym autokarem turystycznym – a to wszystko w cenie, którą oferował ci twój dotychczasowy przewoźnik! W naszych busach znajdziesz wygodę, ciszę, płynność jazdy, miłą i życzliwą atmosferę – nie musisz decydować się na żadne kompromisy. Najwyższy czas pomyśleć o podróżowaniu z Tomiline.

Oferta przewozów do Niemiec Tomiline opiera się na wieloletnim doświadczeniu w obsłudze tras międzynarodowych i praktycznym rozpoznaniu oczekiwań klientów. Chcielibyśmy dotrzeć z naszymi usługami do setek osób, które najczęściej regularnie przemierzają kierunek do naszych zachodnich sąsiadów, a nie znaleźli jeszcze przewoźnika, o którym mogliby powiedzieć, że potrafi odpowiedzieć na ich oczekiwania. Naszą propozycję kierujemy do tych wszystkich, którzy planując kilkunastogodzinną podróż nie pozostawiają jej przebiegu przypadkowi. Jeśli poszukujecie Państwo idealnych warunków jazdy, nie chcecie rozpoczynać pobytu w Niemczech od dwudniowej regeneracji po męczącej drodze, z kilku ofert w podobnej cenie wolicie wybrać tę, która da wam najwięcej korzyści – wypróbujcie nasz bus do Niemiec. 

Komfortowo wyposażony przewoźnik do Niemiec

W naszej flocie przewozy do Niemiec realizują wyłącznie nowocześnie i komfortowo wyposażone busy. Oddajemy je do dyspozycji naszych pasażerów w nadziei, że docenią zupełnie odmienny od dotychczasowych doświadczeń standard podróżowania. Obejmujemy standardem to wszystko, za co Państwa dotychczasowi przewoźnicy doliczali dodatkowe opłaty. Relatywnie niska cena – w stosunku do oferowanej jakości – możliwa jest dzięki zaufaniu, jakim darzą nas nasi klienci, coraz częściej wybierając busy do Niemiec Tomiline. Zwiększony ruch i optymalizacja tego, jak kursują busy z Niemiec do Polski sprawiają, że jesteśmy w stanie przedstawić Państwu znakomitą ofertę. Jeśli chcielibyście nas wypróbować – zapraszamy. Chętnie zmierzymy się z oczekiwaniami nawet najbardziej wymagających podróżnych.

Dbałość o detale busów do Niemiec

Nasze busy do Niemiec cechuje dbałość o detale, które decydują o tym, że rutynowy przejazd staje się przyjemnością. Aranżację wnętrz naszych pojazdów rozpoczęliśmy od właściwego rozmieszczenia bardzo wygodnych foteli, by nie zabrakło między nimi miejsca na wygodne ułożenie nóg. Przestrzeń dla podróżnych została wytłumiona specjalną okładziną. Dyskretne punktowe oświetlenie podczas nocnej jazdy nie przeszkadza pasażerom we śnie, a tym, którzy inaczej spędzają podróż, pozwala na drobne aktywności. Podróżni mogą korzystać z urządzeń mobilnych dzięki gniazdkom elektrycznym i darmowemu WiFi. Każdy z naszych busów wyposażony jest w niezawodną klimatyzację, nowoczesne nagłośnienie i urządzenia GPS. Duży luk bagażowy i dyskretnie rozmieszczone miejsca na bagaż podręczny gwarantują jego stabilny i bezpieczny przewóz. Wszystko razem sprawia, że w chwili, gdy zajmujecie Państwo miejsce w jednym z naszych busów do Niemiec, możecie się odprężyć i oddać przyjemności podróżowania: czytać, słuchać muzyki, poznawać współpasażerów. My zajmiemy się resztą.

PRZEDE WSZYSTKIM BEZPIECZNIE DO POLSKI

Przewozy do Niemiec wymagają wyruszenia w długą trasę. Mamy tego świadomość, dlatego od chwili rozpoczęcia podróży podejmujemy odpowiedzialność nie tylko za komfort podróży, ale przede wszystkim za jej bezpieczny przebieg. Dlatego szczególnie dbamy o stan techniczny naszych pojazdów: każdy z naszych busów jest regularnie serwisowany i zaopatrzony we wszystko, co niezbędne do bezproblemowego przebiegu jazdy. Powierzamy je sprawdzonemu zespołowi naszych doświadczonych kierowców, jeżdżących rozsądnie i bez zbędnej brawury, najczęściej posiadających wieloletnie doświadczenie w kursowaniu busem do Niemiec. Kierowcy i personel naszej firmy pozostają do Państwa dyspozycji zarówno na etapie planowania podróży, jak i w drodze. Wychodzimy z założenia, że na komfort podróży, oprócz sprzętu i wyposażenia, składają się także uśmiech, pogoda ducha i odwzajemniona życzliwość. Jeśli jednak w trakcie podróży będą mieli Państwo jakieś problemy, w miarę swoich możliwości nasz personel i kierowcy dołożą wszelkich starań, by pomóc się z nimi uporać.

ZAWSZE PUNKTUALNIE

O powodzeniu firmy przewozowej decydują zawsze dwie kwestie: regularność i punktualność. Staramy się optymalizować nasze kursy, ponieważ dzięki temu możemy przeznaczać coraz więcej dodatkowych środków na doposażenie floty, ale nie zdarza nam się odwoływać zaplanowanych przejazdów bez podawania przyczyn. Nasi klienci zawsze mają pewność, że dotrą zgodnie z umową do miejsca przeznaczenia, a my dokładamy wszelkich starań, by odbyło się to zgodnie z planem i o czasie. Busy do Niemiec Tomiline kursują na kilkunastu trasach i trafiają do miejsc docelowych w różnych regionach Polski i Niemiec (na przykład do Kolonii, Dortmundu, Berlina, Frankfurtu nad Menem; nasz pełny rozkład jazdy znajduje się tutaj) mogą zabrać w drogę każdego,ale najbliżej do nas będą mieli mieszkańcy północnej i północno-wschodniej Polski. Początkiem trasy jest najczęściej Olsztyn lub inne miejscowości w województwie warmińsko-mazurskim, tam też kończy się większość kursów, które pokonuje bus z Niemiec do Polski.

ABCDEFGHIJKLŁMNŃOPRSŚTUWYZŹŻ
Zarezerwuj busa online lub zadzwoń!

+48 531 982 982