Busy z Holandii do Polski

Busy do HolandiiSprawdź ofertę busów do Holandii Busy do NiemiecSprawdź ofertę busów do Niemiec Busy do BelgiiSprawdź ofertę busów do Belgii Busy z Niemiec do PolskiSprawdź ofertę busów z Niemiec do Polski Busy z Holandii do PolskiSprawdź ofertę busów z Holandii do Polski

Jesteś w trakcie szukania busa z Holandii do Polski? Firma Tomiline która posiada ponad 6 letnie doświadczenie i wyspecjalizowanych i wykwalifikowanych kierowców oferuje przejazdy w komfortowych warunkach przystosowanych do wielogodzinnej podróży pod wskazany adres. Nasze doświadczenie i flotę dostosowujemy by utrzymywać wysoką pozycję na rynku przewoźników z Holandii do Polski.

busy z holandii do polski

Jak wrócić z Holandii do Polski

Aby rozpocząć podróż z Holandii do Polski należy kupić bilet na połączenie Holandia – Polska. Można to zrobić poprzez rezerwację telefoniczną lub internetową za pośrednictwem naszej strony internetowej. Każda rezerwacja na przejazdy naszych busów jest potwierdzana przez dyspozytora. Każdy pasażer ma możliwość zabrać bagaż. Podczas podróży są cykliczne przerwy ustalane z pasażerami.

bus holandia polska

Co jest wygodniejsze? Samolot czy bus?

Z pewnością najkrótszy czas podróży ma samolot, aczkolwiek mamy ograniczenia w kwestii bagażu, oraz musimy dodatkowo zapłacić za transfer z lotniska do miejsca docelowego. Busy rekomendujemy dla osób, które chcą być odebrani z wskazanego adresu i dowiezieni pod wskazany adres w Polsce.

Dzień tygodnia Kursy z Holandii do Polski
poniedziałek kursuje
wtorek kursuje
środa kursuje
czwartek kursuje
piątek kursuje
sobota kursuje
niedziela kursuje

Jak zerezerwować busa z Holandii do Polski?
Skontaktuj się z nami pod numerem: +48 531 982 982 lub skorzystaj z rezerwacji on-line
Zarezerwuj busa online lub zadzwoń!

+48 531 982 982