Busy z Holandii do Polski 

Jeśli poszukujesz busy z Holandii do Polski rano lub wieczorem lub autobus z Holandii do Polski , sprawdź kursy firmy Tomiline. Nasza firma przewozowa oferuje codzienne wyjazdy z Holandii do Polski w godzinach rannych. Firma Tomiline zapewnia komfortowe busy z Holandii do Polski  które są niezawodne i kierowcami są doświadczeni kierowcy. Jeśli jesteś zainteresowany przewozem osób z Holandii do Polski w godzinach rannych, zapraszamy do codziennego kontaktu. Jeśli wrócisz z Holandii do Polski – zachęcamy do skorzystania z usługi wyjazdów z Polski – sprawdź busy do Holandii w atrakcyjnych cenach i komfortowych warunkach przewozu.

Sprawdź zawsze aktualne daty powrotów z Holandii do Polski:

Busy Holandia Polska z podziałem na województwa:

Busy do Holandii z podziałem na województwa:

Najczęściej zadawane pytania przez osoby poszukujące transportu do Polski:

Czy firma oferuje przewozy holandia polska codziennie?
Firma Tomiline kursuje codziennie, lecz bus na trasie Holandia – Polska kursuje w każdą środę, sobotę i niedzielę. W pozostałe dni przewóz jest realizowany w zależności od zainteresowania.
Czy bus z holandii do polski ma po drodze przystanki?
Tak, każdy pasażer jest wysadzany po ustalonej trasie przejazdu. Trasy busów są ustalane tak, aby czas przejazdu był możliwie jak najkrótszy.
Jaka jest cena usługi bus Holandia Polska?
Bus kursuje z punktu A do punktu B, cena usługi na trasie Holandia – Polska uzależniona jest od miejsca w Polsce. Im bliżej autostrady A2 (w kierunku Niemiec) tym bilet jest tańszy. Ceny oscylują od 300 do 350 zł.
Czy istnieje możliwość zamówienia busy do polski rano?
Tak. Wszystko jest zależne od zaplanowanej trasy przejazdu, oraz miejsca w Polsce.

 

busy z holandii do polski rano

Jak zarezerwować busa z Holandii do Polski rano lub wieczorem?

Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub skorzystać z formularza kontaktowego zawartego na stronie internetowej. Każda rezerwacja busa jest potwierdzana przez dyspozytora.

Najcześciej wybierane przewozy do Holandii

Poniżej znajdą Państwo najczęściej wybierane kierunki przewozu osób do Holandii w Polsce.

Busy Holandia Polska cennik

Jeśli poszukujesz cennika busa z Holandii do Polski – cena będzie uzależniona od miejsca z którego wyjeżdżasz, oraz miejsca w którym zamawiasz usługę w Polsce. Przewozy z Holandii do Polski realizowane są nowoczesną flotą z dwoma kierowcami. Gwarantujemy wysoką jakość obsługi i pewność realizacji przewozu. Każdy bus zawiera wygodne fotele, dużą ilość miejsca i możliwość zabrania bagażu i paczek do Polski.

busy holandia polska

Korzystając z usług firm przewozowych należy zwracać uwagę na rodzaj transportu, komfort podróży jak i ilość lat na rynku. Bardzo ważne też są opinie na temat danego przewoźnika. Co roku w święta planuje przyjazd do Polski i firma Tomiline jest jedyna firmą, która dojeżdża pod wskazany adres bez dodatkowych kosztów.

Natalia z Poznania

Natalia z Poznania

Znajomy zaproponował mi przewozy z Holandii do Polski które realizuje firma przewozowa Pana Tomasza i jestem bardzo zadowolona, że w końcu trafiłam na uczciwego i rzetelnego przewoźnika. Ceny są atrakcyjne i przede wszystkim tanie w porównaniu do innych firm oferujących busy z Holandii do Polski. Gorąco polecam dla osób, które chcą bezpiecznie i szybko dojechać do Polski

Karolina z Olsztyna

Karolina z Olsztyna

Podróżuję z Tomiline już od 2 lat, pochodzę z Rotterdamu, zamawiam, przyjeżdżają bez problemu i dowożą mnie pod wskazany adres. W przypadku grup osobowych są możliwe też rabaty.

Weronika

Weronika

 

 

Zarezerwuj busa online lub zadzwoń!

+48 531 982 982