Busy z Holandii do Polski

Jeśli w twojej podróży busem z Holandii do Polski czegoś brakuje, spróbuj wrócić do kraju z firmą przewozową Tomiline. Przekonasz się, że bus może być naprawdę komfortowym środkiem transportu, a powrót do kraju będzie czasem spędzonym wyjątkowo przyjemnie. Gwarantujemy sprawną rezerwację przejazdu i gwarancję wyjazdu.

Czy rezerwując bus na trasie Holandia - Polska mogę zabrać bagaż?

Oczywiście. Każdy z naszych pasażerów może zabrać paczkę, bagaż w ramach zakupionego biletu na powrót z Holandii do Polski. Wszystkie busy posiadają ograniczenia w przewozie bagażu, dlatego w przypadku przewozu więcej niż 1 dużej walizki i bagażu podręcznego, skontaktuj się z przewoźnikiem.

Jaka jest cena przewozu z Holandii do Polski?

Cena przewozu rozpoczyna się od 300 zł za każdy przejazd. Dokładna cena przejazdu jest zależna od miejsca zarówno w Holandii jak i w Polsce. Zapewniamy, że posiadamy atrakcyjne ceny przewozów i wszystkie nasze busy dowiozą naszych pasażerów pod wskazany adres.

Jak zarezerwować busa z Holandii do Polski?

Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem: +48 531 982 982 lub za pomocą rezerwacji on-line / SMS. Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji, ponieważ nasze busy kursują codziennie i ilość miejsc jest ograniczona. Najczęściej klienci wyjeżdżają do Holandii w wtorki, piątki i soboty i wracają w środy, soboty i niedziele.

Jakie województwa obsługuje firma Tomiline w Polsce?

Busy firmy Tomiline oferują powroty z Holandii do następujących województw:

  • warmińsko mazurskie
  • kujawsko-pomorskie
  • pomorskie
  • podlaskie
  • zachodnio pomorskie (grupa)
  • mazowieckie (grupa)

Wygoda i bezpieczeństwo z firmą Tomiline

W drogę z Polski wysyłamy jedynie w busy pełni sprawne i sprawdzone pod kątem bezpieczeństwa podróżujących osób. Odgłosy nie przeszkadzają pasażerom dzięki specjalnej okładzinie, którą umieściliśmy wewnątrz kabiny pasażerskiej, by żadne niepotrzebne dźwięki nie przeszkadzały w podróży. Wewnątrz dzięki światłom LED w nocy panuje półmrok, który nie przeszkadza we śnie tym z podróżujących osób, które go potrzebują, a jednocześnie pozwala na czytanie czy surfowanie po Internecie pozostałym. Jest to możliwe dzięki darmowemu Wi Fi i gniazdku elektrycznemu przy wygodnym, profilowanym fotelu.

Każdy bus podczas letnich lub zimowych miesięcy dysponuje przeglądaną na bieżąco, wydajną klimatyzacją i sprawnym ogrzewaniem, oczywiście stosownie do pory roku. Przestronny bagażnik z wystarczającą ilością miejsca na torby i walizki oraz specjalnie przygotowane rozwiązania dla bagażu podręcznego przynoszą całkiem sporą przestrzeń, w której podróżny może wygodnie się rozsiąść fotelu, wyprostować nogi i oddać się przyjemnemu odpoczynkowi podczas swojej podróży do Polski. Standardowo busy są wyposażone w odtwarzacze DVD, dzięki czemu podróż z filmami może upłynąć jeszcze szybciej.

Wszystkie udogodnienia, w które wyposażyliśmy nasze busy wykonujące przewozy osób z Holandii, codziennie odjeżdżające busy do Holandii i z powrotem, a także coraz liczniejsze grono stałych klientów sprawiają, że ceny biletów, zwłaszcza w stosunku do proponowanego standardu, są wyjątkowo korzystne. Dojazd pod wskazany adres i dostarczenie pasażera do dowolnego województwa Polski (każdy bus zaczyna swoją trasę w Olsztynie, a pasażerów odwozi w opolskie, śląskie czy małopolskie), komfortowe warunki jazdy, niezwykle korzystne zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty. wierzymy że nasze

Zarezerwuj busa online lub zadzwoń!

+48 531 982 982