Busy do Polski

Podróżując do Polski mamy do wyboru wiele alternatywnych środków komunikacji. Niektóre z nich zapewnią nam większe bezpieczeństwo, inne większy komfort, jeszcze inne gwarantują niską cenę. Jak połączyć te wszystkie zalety w jeden środek transportu? Jako innowacyjna firma transportowa na polskim rynku, chcemy Państwu zaproponować coś zupełnie innego, co z pewnością sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających podróżników. Mowa tutaj o busach, które w doskonałych i komfortowych warunkach zawiozą Państwa z konkretnego miejsca w Holandii, Belgii lub Niemczech, do konkretnego adresu w Polsce.

Jak zarezerwować busa do Polski?
Skontaktuj się z nami pod numerem: +48 531 982 982 lub skorzystaj z rezerwacji on-line

Dlaczego nasze usługi busów do Polski?

Jako czołowy polski przewoźnik oferujemy Państwu bezpieczeństwo połączone z doskonałym komfortem jazdy. Busy, którymi podróżujemy są jednymi z najnowocześniejszych w Europie. Posiadają świetne wyposażenie: ekrany LCD, bezpłatny dostęp do internetu oraz gniazdka elektryczne, ze stałym dostępem do prądu. Umożliwi to Państwu ciągłe korzystanie z internetu oraz urządzeń elektronicznych, bez względu na kraj. Ekrany LCD również są do dyspozycji podczas długiej drogi, dzięki czemu mogą Państwo bez przeszkód cieszyć się wyświetlanymi filmami i serialami. Ponadto wyposażenie busa obejmuje regulowane fotele i dużą ilość miejsca na nogi, co jest zdecydowanym ułatwieniem podróży. Natomiast nowoczesna klimatyzacja czyni podróż jeszcze przyjemniejszą, szczególnie podczas dużych upałów. Klimatyzację oraz ogrzewanie w busie oczywiście można dostosować do swoich indywidualnych wymagań. Wszystkie nasze busy są nowoczesne, przestronne i komfortowe, a wymienione udogodnienia dostępne są na najwyższym możliwym poziomie. 

Busy do Polski, z trzech europejskich państw (Holandia, Niemcy, Belgia), odbywają kursy codziennie. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które wiążą podróżowanie z dużym stresem. Transport busem umożliwia ominięcie podróży na dworzec, przystanek lub lotnisko, co zdecydowanie ją ułatwia i skraca. W związku z czym pozbywamy się całkowicie stresu związanego z presją zdążenia na konkretną godzinę – nasz bus odbiera Państwa ze wskazanego adresu! Z naszą firmą wszystkie formalności oraz podróż przebiegają bez zbędnych nerwów i z gwarancją całkowitego bezpieczeństwa. Ponadto busy są doskonałą alternatywą dla grup znajomych. W łatwy sposób – nie rozdzielając grupy podróżującej – możemy dostać się do konkretnego miejsca i przejechać niemal pół Europy. Wystarczy zarezerwować bus dla konkretnej grupy oraz dopełnić formalności. Wszystko załatwimy sami, w niskiej cenie, bez zbędnej ingerencji biur podróży. Z pewnością ułatwi to grupową wyprawę i uczyni ją dużo przyjemniejszą!

codzienne busy do polski

Bezpieczeństwo w podróży

Przewozy do Polski, które Państwu oferujemy odbywają się niezwykle nowoczesnymi i w pełni wyposażonymi busami. Posiadają one system GPS, który umożliwi bezproblemowe dotarcie do celu oraz odebranie Państwa z dowolnego miejsca na mapie Holandii, Niemiec oraz Belgii. Busy do Polski z których korzystamy są pojazdami najnowszej generacji. Posiadają innowacyjne zabezpieczenia, udogodnienia oraz wykwalifikowanych kierowców. Ponadto pojazdy podlegają regularnym i kompletnym przeglądom, spełniają odpowiednie (europejskie) wytyczne i są w pełni przygotowane do codziennego transportu podróżnych. Ponadto kadra podróżująca z Państwem jest wyszkolona i zaznajomiona ze wszystkimi możliwymi sytuacjami na drogach. Natomiast kierowcy busów z Polski są osobami, które bardzo wiele godzin spędziły na drodze, w związku z czym, są oni doskonale obeznani w przepisach ruchu drogowego obowiązujących w każdym kraju. Gwarantujemy Państwu bezpieczeństwo i zapewniamy komfort jazdy, który sprosta każdemu wymagającemu podróżnikowi. 

W przypadku przewozów oferowanych przez naszą Polską firmę Tomiline – komfort i gwarancja bezpieczeństwa łączą się z atrakcyjną ceną. Oferujemy Państwu nowoczesne busy, przemierzające aż cztery europejskie kraje, codziennie, o dowolnej godzinie oraz z dowolnego miejsca! Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty (grupowo lub indywidualnie). W celu ustalenia szczegółów zapraszamy do wypełnienia poniższego formularza.

Zachęcamy także do zapoznania się z poniższymi artykułami:

 

Zarezerwuj busa online lub zadzwoń!

+48 531 982 982