Busy do Belgii

Praca za granicą od wielu lat cieszy się dużą popularnością. Ludzie chętnie wyjeżdżają do Belgii po to, aby poprawić jakość swojego życia, zarabiać godziwe pieniądze i lepiej żyć. Tak poważna decyzja w życiu wiążę się często z masą problemów, takich jak mieszkanie, nauka języka, czy dojazd. Z ostatnim problemem pomoże uporać się Państwu nasza firma, gdyż od lat zajmujemy się przewozem osób do Belgii pod wskazany adres.

Spis treści:

Busy do Belgii oferujemy dla następujących miast

W ofercie busów do Belgii obsługujemy następujące województwa

Firma Przewozowa Tomiline obsługuje poniższe województwa zarówno w wyjazdach z Polski jak i powrotach do Polski. Dojeżdżamy pod wskazany adres w Twojej miejscowości i dowozimy pod adres do miejsca docelowego.


Rezerwacja busa

Aby dokonać rezerwacji przejazdu do Belgii należy skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem: +48531982982 i następnie wskazać miejsce w Polsce jak i Belgii, następnie konsultant zaoferuje cenę przewozu do do Belgii i możliwe terminy odbycia usługi przewozu osób.

Dni wyjazdów busa do Belgii

Obecnie kursujemy z Polski w każdy wtorek, piątek, sobotę. Natomiast powroty są organizowane w każdą środę, sobotę i niedzielę. Istnieje możliwość organizacji dodatkowych wyjazdów. Na tej podstronie znajdziesz zawsze aktualny rozkład jazdy.

Co wyróżnia przewóz osób do Belgii?

Nasi doświadczeni kierowcy przemierzają trasy całej Europy. Są doświadczeni i w sposób bezpieczny przewożą pasażerów. Nasza firma na rynku jest już od wielu lat i stale pozyskujemy zaufanie nowych osób, które chcą komfortowo udać się do pracy za granicą. Naszą dewizą jest zadowolenie klienta. Doświadczenie naszych kierowców sprawia, że przebywany dystans pokonywany jest w przyjemnej i niezwykle sympatycznej atmosferze. Kierowcy przez cały czas pozostają do dyspozycji pasażerów i chętnie udzielają odpowiedzi na wszelkie pytania i rozwiewają wątpliwości. 

Bezpieczeństwo jazdy do Belgii

Nasza flota jest regularnie sprawdzana i modernizowana, aby spełniała wszelkie europejskie standardy bezpieczeństwa. Nasi doświadczeni kierowcy prowadzą pojazd, zachowując najwyższe standardy bezpieczeństwa, dowożą swoich pasażerów na miejsce. 

Komfort jazdy

Nasze busy wyposażone są w wiele udogodnień, takich jak telewizor, klimatyzacja oraz dostęp do zasilania, dzięki czemu jazda może minąć szybko i przyjemnie. Fotele w naszych busach są duże i wygodne, dlatego po podróży nikt nie będzie skarżył się na ból kręgosłupa lub nudności. 

Najniższa cena

Oferujemy konkurencyjne ceny, które zadowolą wszystkich klientów. Atrakcyjne ceny to efekt wieloletniej pracy naszej załogi oraz fakt, że rozumiemy potrzeby naszych klientów. Dokładną ofertę cenową otrzymają Państwo od dyspozytora podczas rozmowy telefonicznej. Z racji, że obsługujemy wyjazdy pod wskazany adres – koszt biletu może się różnić pomiędzy pasażerami.

Przyjemna atmosfera

Nasi kierowcy to mili i kulturalni ludzie. Z przyjemnością nawiązują z pasażerami konwersację, dzielą się informacjami i odpowiadają na nurtujące pytania pasażerów. 

Jakimi samochodami dysponujemy?

Stawiamy przede wszystkim na komfort i bezpieczeństwo naszych pasażerów. Nasza flota składa się z nowoczesnych, czystych i bezpiecznych busów posiadających dodatkowe zabezpieczenia oraz udogodnienia, aby podróż była szybka, bezpieczna i przyjemna. Korzystając z naszych usług mogą Państwo liczyć na bezpłatne WIFI oraz dostęp do telewizora w busie. Pasażerowie, którzy chcieliby skorzystać z tabletu lub komputera, mogą podłączyć zasilanie do prądu 230V, aby mieć dostęp do najpotrzebniejszych informacji przez całą podróż. Oczywiście wszystkie nasze busy mają klimatyzację, dlatego podróż w upale nie będzie stanowiła żadnego problemu. 


Dlaczego warto stawiać na nas?

Na przestrzeni lat staraliśmy się spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Słuchaliśmy skrupulatnie ich uwag i dążyliśmy do oczekiwanej perfekcji. To nasza firma zyskała zaufanie i sympatię klientów podróżujących Belgii, a także do Holandii i Niemiec. Wiemy, jak długa i wyczerpująca potrafi być podróż za granicę, zwłaszcza dla starszych osób, dlatego nasza oferta skierowana jest dla wszystkich, którzy nie chcą spędzić wielu godzin w ciasnym, brudnym busie bez klimatyzacji i postoju oraz w towarzystwie opryskliwego kierowcy. 

Belgia to kraj, który słynie przede wszystkim z wielu atrakcji dla podróżujących. Większość osób jest tak nią zachwycona, że postanawia osiedlić się tam na zawsze. Można spotkać tam przemiłych ludzi, spokój oraz harmonię. Belgia to kraj, do którego w większości udają nasi pasażerowie ze względu na duże zapotrzebowanie wykwalifikowanych rąk do pracy. Oprócz tego zapewniamy również powroty z Belgii do Polski. Zadowolenie klienta jest dla nas na pierwszym miejscu. W zamian za zaufanie proponujemy bezpieczną i komfortową podróż, która przeminie w sympatycznej atmosferze. Nasi kierowcy zapewniają na trasie postoje w dogodnych lokalizacjach. Skorzystanie z naszych usług to gwarancja zadowolenia dlatego zapraszamy nowych i stałych klientów. To najlepszy wybór! 

Zarezerwuj busa online lub zadzwoń! Dajemy możliwość negocjacji cen!

+48 531 982 982