Paczki do Holandii

Jeśli chcesz, aby twoja przesyłka bezpiecznie trafiła do odbiorcy, możesz spokojnie nam zaufać! Długa podróż paczki z Polski do Holandii? Dla nas to nie problem i z miłą chęcią dostarczymy ją pod wskazany adres. Nie ważne czy twoja przesyłka jest ciężka, lekka, pilna czy mniej pilna, nasi kierowcy są zawsze gotowi do pomocy! Jak to działa? Wystarczy, że skontaktujesz się z nami pod wskazany numer telefonu lub adres email, a resztę formalności załatwimy za Ciebie. Nie musisz obawiać się o zbędne koszty. Twoją paczkę przewieziemy transportem drogowym , firmowym busem. Nasi kierowcy doskonale znają międzynarodowe trasy, dlatego wybierają najszybszą trasę do Twojego odbiorcy. Chcemy, abyś był zadowolony z naszych usług dlatego poszerzyliśmy dla Ciebie naszą ofertę! Istnieje również możliwość transportu paczki z Holandii do Polski.

Realizacja zleceń na najwyższym poziomie

Kliknij i sprawdź kiedy możemy zabrać Twoją przesyłkę

Dlaczego przewóz paczek do Holandii z Tomiline?

  • możliwość negocjacji cen
  • gwarancja dostarczenia paczki pod wskazany adres
  • niższy koszt, niż u tradycyjnych kurierów
  • wieloletnie doświadczenie w przewozie osób

Jak zarezerwować nadać paczkę z Polski do Holandii lub Holandii do Polski

Zachęcamy do złożenia zapytania o wycenę przewozu paczki za pośrednictwem tej strony (kliknij tutaj) . Po przesłaniu zapytania, prześlemy dedykowaną ofertę cenową, oraz poinformujemy o dostępności miejsc. Mogą Państwo także uzyskać natychmiastową informację telefonicznie pod numerem telefonu: +48 531 982 982


bus tomiline

Cennik transportu paczek do Holandii i Polski

Opłaty obowiązują klienta, który chce skorzystać z usługi przewozu paczki. Wiemy, że trasa Polska-Holandia jest popularna, dlatego naszym klientom proponujemy konkurencyjne ceny oraz zapewniamy wysoką jakość wykonywanych usług. Cennik jest stały dla wyznaczonych tras między Polską a Holandią oraz między Holandią a Polską. Jesteśmy elastyczni, dlatego z każdym z Państwa ustalimy dogodną formę płatności oraz jej termin. Możemy również wynegocjować z Państwem niższą cenę. W razie jakichkolwiek problemów w trakcie trwania realizacji dostarczenia paczki, odpowiedzialność bierzemy my. Wysyłka paczki do Holandii to nic trudnego! Skontaktuj się z nami a my przekażemy Ci wszelkie wskazówki.


Zarezerwuj busa online lub zadzwoń! Dajemy możliwość negocjacji cen!

+48 531 982 982