Regulamin:

Zachęcamy do rezerwacji busa przez internet. Prosimy wypełnić wszystkie pola formularza. Po dokonanej rezerwacji otrzymają Państwo potwierdzenie dokonanej rezerwacji e-mailem lub smsem zwrotnym. W dniu wyjazdu nie ma możliwości anulowania rezerwacji złożonej drogą telefoniczną, e-mail lub smsem. Klient jest zobowiązany do opłaty za przejazd na podstawie biletu lub wystawionej faktury VAT. Formularz bez: imienia i nazwiska, adresu zameldowania  (adres z dowodu osobistego), oraz bez pozostałych treści, czyli miejsca docelowego, daty wyjazdu, oraz numeru telefonu lub e-maila będzie nie ważny.

Jeżeli adres wyjazdu w formularzu będzie inny niż adres zamieszkania podany w dowodzie osobistym, proszę zaznaczyć to w ramce „Dodatkowe ustalenia przejazdu”.

OPŁATA SPECJALNA Brak kontaktu z klientem 24 h przed odjazdem może skutkować anulowaniem rezerwacji, a 12h przed wyjazdem lub w dniu wyjazdu skutkuje całkowitym anulowaniem rezerwacji oraz wystawieniem faktury z opłatą specjalną za zamówienie i nie odmówienie rezerwacji.

ANULOWANIE rezerwacji w dniu wyjazdu PODLEGA także Opłacie Specjalnej. Od 1 marca w związku z epidemią Koronawirusa opłata specjalna wynosi 50% ceny biletu (nie mniej, niż 200 zł). 

Firma Tomiline w razie dokonania ewentualnej przesiadki pasażera do innego przewoźnika od momentu przesadzenia nie bierze żadnej odpowiedzialności za zaistniałe wszelkie sytuacje. Osoby nietrzeźwe lub spożywające alkohol na pokładzie pojazdu będą poproszone o opuszczeniu busa na najbliższym parkingu po uiszczeniu opłaty za kurs.

Osoba zamawiająca przejazd poprzez niniejszy formularz, e-mail, SMS akceptuje powyższy regulamin.

Wpłaty związane z OPŁATĄ SPECJALNĄ proszę dokonywać tylko i wyłącznie przelewem na konto firmy:

Idea Bank

30 1950 0001 2006 0766 9725 0002

PRZEWÓZ BAGAŻU

  1. Jesteśmy skłonni przetransportować Państwa „każdy” bagaż.
  2. Bagaż powinien być opisany na torbie, kartonie itp. oraz musi mieć dołączoną kartkę z danymi nadawcy i odbiorcy.
  3. Zabrania się transportowania w przesyłkach WSZELKICH używek prawnie zabronionych tj. narkotyków, sterydów, tabletek.
  4. Za bagaż przeszukiwany przez Straż Graniczną lub Urząd Celno-Skarbowy lub zatrzymany przez w/w pracowników SG/UC – S, oraz samoistnie uszkodzony – NIE BIERZEMY ODPOWIEDZIALNOŚCI.
  5. Bagaż nie odebrany od pracownika lub w biurze firmy do 30 dni od nadania ULEGA ZNISZCZENIU.
Zarezerwuj busa online lub zadzwoń! Dajemy możliwość negocjacji cen!

+48 531 982 982