Regulamin:

Zachęcamy do rezerwacji busa przez internet. Prosimy wypełnić wszystkie pola formularza. Po dokonanej rezerwacji otrzymają Państwo potwierdzenie dokonanej rezerwacji e-mailem lub smsem zwrotnym. W dniu wyjazdu nie ma możliwości anulowania rezerwacji złożonej drogą telefoniczną, e-mail lub smsem. Klient jest zobowiązany do opłaty za przejazd na podstawie biletu lub wystawionej faktury VAT. Formularz bez: imienia i nazwiska, adresu zameldowania  (adres z dowodu osobistego), oraz bez pozostałych treści, czyli miejsca docelowego, daty wyjazdu, oraz numeru telefonu lub e-maila będzie nie ważny.

Jeżeli adres wyjazdu w formularzu będzie inny niż adres zamieszkania podany w dowodzie osobistym, proszę zaznaczyć to w ramce „Dodatkowe ustalenia przejazdu”.

OPŁATA SPECJALNA Brak kontaktu z klientem 24 h przed odjazdem może skutkować anulowaniem rezerwacji, a 12h przed wyjazdem lub w dniu wyjazdu skutkuje całkowitym anulowaniem rezerwacji oraz wystawieniem faktury z opłatą specjalną za zamówienie i nie odmówienie rezerwacji.

ANULOWANIE rezerwacji w dniu wyjazdu PODLEGA także Opłacie Specjalnej. Od 1 marca w związku z epidemią Koronawirusa opłata specjalna wynosi 50% ceny biletu (nie mniej, niż 200 zł). 

Firma Tomiline w razie dokonania ewentualnej przesiadki pasażera do innego przewoźnika od momentu przesadzenia nie bierze żadnej odpowiedzialności za zaistniałe wszelkie sytuacje. Osoby nietrzeźwe lub spożywające alkohol na pokładzie pojazdu będą poproszone o opuszczeniu busa na najbliższym parkingu po uiszczeniu opłaty za kurs.

Osoba zamawiająca przejazd poprzez niniejszy formularz, e-mail, SMS, inne komunikatory – akceptuje powyższy regulamin, ktory jest prawnie podpisaną umową oraz przy rezerwacji przejazdu dla osób „trzecich” w razie braku możliwości wyegzekwowania kwoty za przejazd od osoby zamawiającej, ponosi ją osoba korzystająca z przejazdu

Wpłaty związane z OPŁATĄ SPECJALNĄ proszę dokonywać tylko i wyłącznie przelewem na konto firmy:

Alior Bank: 90 2490 0005 0000 4530 8929 8505

 

PRZEWÓZ BAGAŻU

  1. Jesteśmy skłonni przetransportować Państwa „każdy” bagaż.
  2. Bagaż powinien być opisany na torbie, kartonie itp. oraz musi mieć dołączoną kartkę z danymi nadawcy i odbiorcy.
  3. Zabrania się transportowania w przesyłkach WSZELKICH używek prawnie zabronionych tj. narkotyków, sterydów, tabletek, papierosów, alkoholu, oraz pieniędzy bez wcześniejszego zgłoszenia kierowcy.
  4. Za bagaż przeszukiwany przez Straż Graniczną lub Urząd Celno-Skarbowy lub zatrzymany w związku z zawartością przedmiotów z pkt.3 przez w/w pracowników SG/UC – S, oraz samoistnie uszkodzony – NIE BIERZEMY ODPOWIEDZIALNOŚCI.
  5. Bagaż nie odebrany od pracownika lub w biurze firmy do 30 dni od nadania ULEGA ZNISZCZENIU.

 

Zarezerwuj busa online lub zadzwoń! Dajemy możliwość negocjacji cen!

+48 531 982 982