Regulamin

Regulamin:

Zachęcamy do rezerwacji busa przez internet. Prosimy wypełnić wszystkie pola formularza. Po dokonanej rezerwacji otrzymają Państwo potwierdzenie dokonanej rezerwacji e-mailem lub smsem zwrotnym.
W dniu wyjazdu nie ma możliwości anulowania rezerwacji złożonej drogą telefoniczną, e-mail lub smsem.
Klient jest zobowiązany do opłaty za przejazd na podstawie wystawionej faktury VAT.
Formularz bez: imienia i nazwiska, adresu zameldowania  (adres z dowodu osobistego), oraz bez pozostałych treści, czyli miejsca docelowego, daty wyjazdu, oraz numeru telefonu lub e-maila będzie nie ważny.

Jeżeli adres wyjazdu w formularzu będzie inny niż adres zamieszkania podany w dowodzie osobistym, proszę zaznaczyć to w ramce „Dodatkowe ustalenia przejazdu”.

OPŁATA SPECJALNA
Brak kontaktu z klientem 12 h przed odjazdem skutkuje anulowaniem rezerwacji, a w dniu wyjazdu wystawieniem faktury z opłatą specjalną za przejazd. Tak samo w przypadku anulowania rezerwacji w dniu wyjazdu. OPŁATA SPECJALNA wynosi 200 zł lub 50e.

Firma Tomiline w razie dokonania ewentualnej przesiadki pasażera do innego przewoźnika od momentu przesadzenia nie bierze żadnej odpowiedzialności za zaistniałe wszelkie sytuacje. Osoby nietrzeźwe lub spożywające alkohol na pokładzie pojazdu będą poproszone o opuszczeniu busa na najbliższym parkingu po uiszczeniu opłaty za kurs.

Osoba zamawiająca przejazd poprzez niniejszy formularz, e-mail, SMS akceptuje powyższy regulamin.

Zarezerwuj busa online lub zadzwoń!

+48 531 982 982