Wynajem busa Olsztyn

Wynajem busa to doskonały pomysł na różnego rodzaju okazje. Zapewniamy, że osobisty kierowca busa zapewni wygodną podróż ze wskazanego przez Państwa adresu do miejsca docelowego. Nasze komfortowe, wygodne i nowoczesne busy, które utrzymują najwyższe standardy bezpieczeństwa, pozwalają każdej osobie wygodnie podróżować, zarówno na krótkich, lokalnych trasach jak i na długich dystansach w całej Europie. Komfortowe przewozy osób realizowane są już od 5 lat.

Wynajem busów z kierowcą Olsztyn

Jeżeli planują Państwo wynajem busów osobowych i zorganizowanie prywatnej wycieczki, zorganizowanie rodzinnego wydarzenia, lub wyjazd służbowy – wynajem wygodnego busa będzie najlepszym rozwiązaniem na bezpieczny przejazd grupy. W firmie Tomiline doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest, aby wszystko co Państwo zaplanują działało sprawnie i mieściło się w harmonogramie. Zapewniamy, że sprawnie przewieziemy grupę uczestników imprezy/wydarzenia/konferencji w wybrane miejsce i zapewnimy bezpieczny powrót. Jedyne co pozostanie w Państwa rękach to . Wynajem busa jest bardziej komfortowy, niż wypożyczalnia samochodów olsztyn bez kierowcy z uwagi na bezpieczeństwo i wygodę podróż.

Oferujemy wynajem nowoczesnych busów na takie okazje jak:

I wiele innych okazji dla mieszkańców miasta Olsztyn i okolice!

Wynajem busów Olsztyn cennik

Niezależnie od powodu podróży, w swojej ofercie posiadamy, specjalnie przygotowany na Państwa okazję wynajem busów osobowych, wyposażony w klimatyzację, telewizor i inne udogodnienia sprawiające, ze podróż, nawet daleka upłynie przyjemnie i nie będzie męcząca. Proponujemy dla klientów przejazdy krajowe i międzynarodowe. Staramy się, aby wynajem samochodów Olsztyn stawał na wysokości zadania i był ceniącą się wypożyczalnia busów na rynku firm transportowych.

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w Olsztynie.

TOMILINE
Tomasz Adam Wasiński,
ul. Mroza 10
10-692 Olsztyn e-mail: kontakt@tomiline.pl

Zarezerwuj busa online lub zadzwoń! Dajemy możliwość negocjacji cen!

+48 531 982 982