Wynajem busów Olsztyn

Wynajem busa to doskonały pomysł na różnego rodzaju okazje. Zapewniamy, że osobisty kierowca busa zapewni wygodną podróż ze wskazanego przez Państwa adresu do miejsca docelowego. Nasze komfortowe, wygodne i nowoczesne busy, które utrzymują najwyższe standardy bezpieczeństwa, pozwalają każdej osobie wygodnie podróżować, zarówno na krótkich, lokalnych trasach jak i  na długich dystansach w całej Europie, na przykład busy do Holandii lub busy z Niemiec do Polski!

TOMILINE – wygodne busy na każdą okazję

Jeżeli planują Państwo, prywatna wycieczkę, zorganizowanie rodzinnego wydarzenia, lub wyjazd służbowy – wynajem wygodnego busa będzie najlepszym rozwiązaniem na bezpieczny przejazd grupy. W TOMILINE doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest, aby wszystko co Państwo zaplanują działało sprawnie i mieściło się w harmonogramie. Zapewniamy, że sprawnie przewieziemy grupę uczestników imprezy/wydarzenia/konferencji w wybrane miejsce i zapewnimy bezpieczny powrót. Jedyne co pozostanie w Państwa rękach to skupienie się na swoim wydarzeniu.

Oferujemy wynajem nowoczesnych busów na takie okazje jak:

I wiele innych okazji!

Niezależnie od powodu podróży, w swojej ofercie posiadamy, specjalnie przygotowany na Państwa okazję bus, wyposażony w klimatyzację, telewizor i inne udogodnienia sprawiające, ze podróż, nawet daleka upłynie przyjemnie i nie będzie męcząca. Proponujemy przejazdy krajowe i międzynarodowe – specjalizujemy się w przewozie pasażerów na linii Polska – Niemcy i Polska – Holandia.

Proponujemy Państwu następujące, konkurencyjne ceny za wynajem busa:

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem

TOMILINE
Tomasz Adam Wasiński,
ul.Kołobrzeska 13K/30
10-445 Olsztyn e-mail: kontakt@tomiline.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

Złóż zapytanie na wynajem busa

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zarezerwuj busa online lub zadzwoń!

+48 531 982 982