Busy do Holandii

Firma Tomiline oferuje licencjonowany przewóz osób z Polski do Holandii. Pasażerowie coraz chętniej wyjeżdżają busami do Holandii po to, aby poprawić jakość swojego życia, zarabiać godziwe pieniądze i lepiej żyć. Tak poważna decyzja w życiu wiążę się często z masą problemów, takich jak mieszkanie, nauka języka, czy dojazd. Z ostatnim problemem pomoże uporać się Państwu nasza firma, gdyż od lat zajmujemy się przewozem osób do Holandii pod wskazany adres. Nasi doświadczeni kierowcy przemierzają trasy całej Europy. Są doświadczeni i w sposób bezpieczny przewożą pasażerów. Nasza firma na rynku jest już od wielu lat i stale pozyskujemy zaufanie nowych osób, które chcą komfortowo udać się do pracy za granicą. Naszą dewizą jest zadowolenie klienta. Doświadczenie naszych kierowców sprawia, że przebywany dystans pokonywany jest w przyjemnej i niezwykle sympatycznej atmosferze. Kierowcy przez cały czas pozostają do dyspozycji pasażerów i chętnie udzielają odpowiedzi na wszelkie pytania i rozwiewają wątpliwości.


Busy do Holandii z podziałem na województwa: warmińsko-mazurskie | podlaskie | kujawsko-pomorskie | mazowieckie | pomorskie | wielkopolskie | lubuskie


Rezerwacja/wycena dla połączenia Polska-Holandia

Zachęcamy do złożenia zapytania o wycenę przewozu za pośrednictwem tej strony (kliknij tutaj) . Po przesłaniu zapytania, prześlemy dedykowaną ofertę cenową, oraz poinformujemy o dostępności miejsc. Mogą Państwo także uzyskać natychmiastową informację telefonicznie pod numerem telefonu: +48 531 982 982
Kliknij i sprawdź aktualny rozkład jazdy


Dlaczego wybrać podróż z Polski  do Holandii?

  • możliwość negocjacji cen przewozu 
  • Nasi kierowcy to mili i kulturalni ludzie. Z przyjemnością nawiązują z pasażerami konwersację, dzielą się informacjami i odpowiadają na nurtujące pytania pasażerów.
  • Oferujemy konkurencyjne ceny, które zadowolą wszystkich klientów. Atrakcyjne ceny to efekt wieloletniej pracy naszej załogi oraz fakt, że rozumiemy potrzeby naszych klientów.
  • Nasze busy wyposażone są w wiele udogodnień, takich jak telewizor, klimatyzacja oraz dostęp do zasilania, dzięki czemu jazda może minąć szybko i przyjemnie. Fotele w naszych busach są duże i wygodne, dlatego po podróży nikt nie będzie skarżył się na ból kręgosłupa lub nudności.
  • Nasza flota jest regularnie sprawdzana i modernizowana, aby spełniała wszelkie europejskie standardy bezpieczeństwa. Nasi doświadczeni kierowcy prowadzą pojazd, zachowując najwyższe standardy bezpieczeństwa, dowożą swoich pasażerów na miejsce.

Obsługiwany obszar w Holandii


bus tomiline

Jakimi samochodami dysponujemy w podróży busami z Polski do Holandii?

Stawiamy przede wszystkim na komfort i bezpieczeństwo naszych pasażerów. Nasza flota składa się z nowoczesnych, czystych i bezpiecznych busów posiadających dodatkowe zabezpieczenia oraz udogodnienia, aby podróż była szybka, bezpieczna i przyjemna. Korzystając z naszych usług mogą Państwo liczyć na bezpłatne WIFI oraz dostęp do telewizora w busie. Pasażerowie, którzy chcieliby skorzystać z tabletu lub komputera, mogą podłączyć zasilanie do prądu 230V, aby mieć dostęp do najpotrzebniejszych informacji przez całą podróż. Oczywiście wszystkie nasze busy mają klimatyzację, dlatego podróż w upale nie będzie stanowiła żadnego problemu. Na przestrzeni lat staraliśmy się spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Słuchaliśmy skrupulatnie ich uwag i dążyliśmy do oczekiwanej perfekcji. To nasza firma zyskała zaufanie i sympatię klientów podróżujących do Niemiec, Holandii i wielu innych państw. Wiemy, jak długa i wyczerpująca potrafi być podróż za granicę, zwłaszcza dla starszych osób, dlatego nasza oferta skierowana jest dla wszystkich, którzy nie chcą spędzić wielu godzin w ciasnym, brudnym busie bez klimatyzacji i postoju oraz w towarzystwie opryskliwego kierowcy.

Jakie są zalety podróży do Holandii?

Holandia to kraj, który słynie przede wszystkim z wiatraków i pięknych tulipanów. Większość osób jest tak nią zachwycona, że postanawia osiedlić się tam na zawsze. Można spotkać tam przemiłych ludzi, spokój oraz harmonię. Oprócz tego zapewniamy również powroty do Polski. Zadowolenie klienta jest dla nas na pierwszym miejscu. W zamian za zaufanie proponujemy bezpieczną i komfortową podróż do Holandii, która przeminie w sympatycznej atmosferze. Nasi kierowcy zapewniają na trasie postoje w dogodnych lokalizacjach. Skorzystanie z naszych usług to gwarancja zadowolenia dlatego zapraszamy nowych i stałych klientów. To najlepszy wybór!

Zarezerwuj busa online lub zadzwoń! Dajemy możliwość negocjacji cen!

+48 531 982 982