Busy do Polski Eindhoven

Eindhoven to miasto w południowej Holandii w Brabancji Północnej. Miasto leży nad rzeką Dommel, która jest dorzeczem Mozy. Miasto liczy sobie około 225 tysięcy mieszkańców i trzeba pamiętać, że jest to miasto studenckie, więc wieczorem zaczyna tętnić życiem. Historia tego miasta jest bardzo fascynująca, prawa miejskie zostały nadane w 1232 roku, a w 1920 roku miasto stało się stolicą przemysłu elektrycznego całego kraju, dlaczego? To właśnie w tym mieście pod koniec XIX wieku Philips założył pierwszą fabrykę żarówek i oświetlił całe miasto. Od tego czasu miasto jest utożsamiane z sukcesem przemysłowym.

Busy do HolandiiSprawdź ofertę busów do Holandii Busy do NiemiecSprawdź ofertę busów do Niemiec Busy do BelgiiSprawdź ofertę busów do Belgii Busy z Niemiec do PolskiSprawdź ofertę busów z Niemiec do Polski Busy z Holandii do PolskiSprawdź ofertę busów z Holandii do Polski

Jeżeli chcesz się dostać do tego wspaniałego miasta lub planujesz powrót do Polski z Eindhoven to zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy. Zapewniamy przejazdy busami do i z Eindhoven. Wybierając naszą usługę masz pewność, że przejazd będzie komfortowy i bezpieczny, zapewnimy Ci obsługę na trasie przez załogę, a także regularne przerwy, żebyś mógł wyjść na świeże powietrze i wyprostować nogi. Nasze busy podróżują tam i z powrotem każdego dnia w konkurencyjnych cenach.

Jak zerezerwować busa z Eindhoven do Polski?
Skontaktuj się z nami pod numerem: +48 531 982 982 lub skorzystaj z rezerwacji on-line

busy do polski eindhoven

Zarezerwuj busa online lub zadzwoń!

+48 531 982 982