Busy do Polski Haga

Pomimo faktu, że stolicą konstytucyjną Holandii jest Amsterdam, to jednak w Hadze znajdują się najważniejsze ośrodki tego kraju. W Hadze znajduje się siedziba holenderskiego rządu, parlamentu i rodziny królewskiej. Znajdziemy tutaj siedziby większości ministerstw, a także ambasad.

Busy do HolandiiSprawdź ofertę busów do Holandii Busy do NiemiecSprawdź ofertę busów do Niemiec Busy do BelgiiSprawdź ofertę busów do Belgii Busy z Niemiec do PolskiSprawdź ofertę busów z Niemiec do Polski Busy z Holandii do PolskiSprawdź ofertę busów z Holandii do Polski

W tym mieście znajduje się słynny na cały świat Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości oraz Europejski Urząd Policji, czyli EUROPOL. Historia miasta zaczyna się w XIV wieku wraz z jego założeniem, zaś w 1806 roku zostały jej nadane prawa miejskie i od 1815 stała się siedzibą dworu królewskiego, rządu i parlamentu. Ciekawostką o Hadze może być fakt, że Polacy stanowią w niej aż 2,5% populacji całego miasta. Żadna narodowość tego miasta nie stanowi jednak większości mieszkańców, nawet Holendrzy stanowią jedynie 47,3% mieszkańców tego miasta.

Jeżeli chcesz się wybrać lub wrócić z Hagi to zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Nasze busy codziennie kursują do i z Holandii. Zapewniamy komfortową podróż, bezpieczeństwo podróży, a także regularne przerwy na drodze.

Jak zerezerwować busa z Hagi do Polski?
Skontaktuj się z nami pod numerem: +48 531 982 982 lub skorzystaj z rezerwacji on-line

busy do polski haga

 

Zarezerwuj busa online lub zadzwoń!

+48 531 982 982