Aktualne rozkłady jazdy (wyjazdy i powroty do Polski) - listopad 2019

Kursy Belgia | Kursy Niemcy | Kursy Holandia


Busy Poznań Belgia

Poznań jest miastem, które nieustannie się rozwija. Zresztą można to powiedzieć niemalże o wszystkich pozostałych miastach w Wielkopolsce. Ale jednak ze względu na bliską odległość do zachodniej granicy, tutejsi mieszkańcy bardzo często wyjeżdżają wybierają busy z Poznania do Belgii w poszukiwaniu lepszej pracy.

Jeżeli Państwo planują skorzystania z usługi przewozu osób do Belgii, to na zachęcamy do skorzystania z oferty firmy Tomiline. Nasze busy dowożą osoby do Belgii w sposób komfortowy i w pełni bezpieczny. Każdy bus jest wyposażony w bezpłatny dostęp do Internetu, a sami pasażerowie całą podróż spędzają na wygodnych kanapach. Dzięki temu przewozy Poznań – Belgia są wyjątkowo przyjemne. Nasza flota dysponuje nie tylko sprawdzonymi busami, ale również doświadczonymi kierowcami.

Firma Tomiline obsługuje kierunki nie tylko z Poznania do Belgii, ale również z każdego innego miasta w Wielkopolsce do Niemiec.. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą, jak i również skontaktowania się z naszym biurem obsługi Klienta.

Jak zerezerwować busa z Poznania do Belgii?
Skontaktuj się z nami pod numerem: +48 531 982 982 lub skorzystaj z rezerwacji on-line

busy do belgii poznań

 

Zarezerwuj busa online lub zadzwoń!

+48 531 982 982