Busy Poznań Belgia

Poznań jest miastem, które nieustannie się rozwija i posiada duże grono osób którzy szukają busy Poznań Belgia. Zresztą można to powiedzieć niemalże o wszystkich pozostałych miastach w Wielkopolsce. Ale jednak ze względu na bliską odległość do zachodniej granicy, tutejsi mieszkańcy bardzo często wyjeżdżają wybierają busy z Poznania do Belgii w poszukiwaniu lepszej pracy.

Więcej informacji o Belgii

Belgia to nie tylko słynna czekolada, stare miasto Brukseli, zabytki Brugii czy przepastne lasy Ardenów – to również szybko rozwijający się i niezwykle chłonny rynek pracy. Po przekształceniach gospodarczych z lat 80. i 90. belgijski przemysł ciężki musiał oddać palmę pierwszeństwa firmom usługowym i międzynarodowym korporacjom. Wielkie koncerny z Antwerpii, Gandawy, Liege czy Brukseli swoją ofertę zatrudnienia kierują również do pracowników z naszego kraju. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodaków firma Tomiline oferuje transport busami z Poznania do Belgii. Dzięki naszym nowoczesnym samochodom bez żadnych problemów dotrzecie do swojego przyszłego miejsca pracy, omijając przesiadki i zatłoczone lotniska. Nad Waszym bezpieczeństwem czuwać będą wykwalifikowani kierowcy, którzy sprawią, że podróż przebiegnie w miłej i sympatycznej atmosferze. Oferujemy atrakcyjne i konkurencyjne ceny przejazdów! Rezerwacja połączeń możliwa jest drogą telefoniczną oraz przez Internet.

Jeżeli Państwo planują skorzystania z usługi przewozu osób do Belgii, to na zachęcamy do skorzystania z oferty firmy Tomiline. Nasze busy dowożą osoby do Belgii w sposób komfortowy i w pełni bezpieczny. Każdy bus jest wyposażony w bezpłatny dostęp do Internetu, a sami pasażerowie całą podróż spędzają na wygodnych kanapach. Dzięki temu przewozy Poznań – Belgia są wyjątkowo przyjemne. Nasza flota dysponuje nie tylko sprawdzonymi busami, ale również doświadczonymi kierowcami.

Atrakcje w Poznaniu

Stolica Wielkopolski to jedno z najciekawszych miast naszego kraju. Zejście do podziemi poznańskiej katedry na Ostrowie Tumskim umożliwi prawdziwą podróż w czasie – przeniesiemy się bowiem do X wieku i poznamy początki państwa polskiego. Stare Miasto to z kolei konglomerat różnych stylów i epok. Wyróżnia się przede wszystkich renesansowy ratusz (ze słynnymi koziołkami) i barokowa fara. Spacer pomiędzy zabytkowymi kamieniczkami to możliwość poznania dawnej architektury mieszczańskiej. Miłośnicy sztuki powinni skierować swoje kroki do Muzeum Narodowego gdzie zobaczą dzieła artystów z Polski i ze świata (Matejko, Sofonisba, sarmackie portrety trumienne). Szczególnie cenny jest obraz Moneta „Plaża w Pourville”. Po męczącym zwiedzaniu warto odpocząć nad brzegiem jeziora maltańskiego lub w Parku Cytadela.
Stolica Wielkopolski jest świetnie skomunikowana z resztą kraju i z innymi państwami naszego kontynentu. Bez większego problemu dotrzemy stąd do Berlina czy Drezna. W ofercie firm transportowych znajdziemy nawet busy Poznań-Belgia! Dzięki połączeniom samolotowym będziemy mogli również dostać się do innych krajów europejskich.            

Firma Tomiline obsługuje kierunki nie tylko z Poznania do Belgii, ale również z każdego innego miasta w Wielkopolsce do Niemiec.. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą, jak i również skontaktowania się z naszym biurem obsługi Klienta.

Jak zerezerwować busa z Poznania do Belgii?
Skontaktuj się z nami pod numerem: +48 531 982 982 lub skorzystaj z rezerwacji on-line

busy poznań belgia

Sprawdź połączenia z innych miast

Zarezerwuj busa online lub zadzwoń! Dajemy możliwość negocjacji cen!

+48 531 982 982