Busy do Belgii Pomorskie

Województwo pomorskie to nie tylko wybrzeże. Powiaty dzielą się w nim na te, które leżą po lewej i prawej stronie Wisły. Niezależnie od tego czy mieszkasz w okolicach Tczewa, Kwidzyna, Chojnic czy w samym Trójmieście, firma Tomiline oferuje Ci przewozy do Belgii w rewelacyjnych cenach i jeszcze lepszych warunkach. Wypróbuj nasze busy – przyjedziemy pod Twój adres i dowieziemy do dowolnej lokalizacji w zachodniej części Beneluksu. Doskonalimy swoją ofertę od 2014 roku – nasz standard to punktualne i bezpieczne dowozy, wygodne miejsca w kabinie pasażerskiej, DVD, wydajna klimatyzacja i dwóch kierowców w każdym kursie.

Sprawdź aktualny rozkład jazdy – stale aktualizowany

Obsługujemy następujące miasta

Bytów
Czarna Woda
Człuchów
Gdańsk
Gdynia
Krynica Morska
Kwidzyn
Lębork
Łeba
Miastko
Pruszcz Gdański
Skarszewy
Wejherowo
Skórcz
Słupsk
Sopot
Starogard Gdański
Sztum
Tczew
Żukowo

Cennik przewozów Tomiline na trasie Pomorze – Belgia

Długość trasy różni się w przypadku każdego zamówienia, dlatego ceny przewozów ustalamy indywidualnie. Na przykład z Nowego Dworu Gdańskiego do Kortrijk jest o 400 kilometrów dalej niż z Człuchowa do Eupen. Do tego dochodzi kalkulacja trasy dojazdu pod wskazany adres – różnice są nieznaczne, jednak musimy je wziąć pod uwagę. Podróż przez północne Niemcy ze sprawdzonym przewoźnikiem potrwa niedługo – zapytaj o cenę swojego biletu pod numerem +48 531 982 982.

Jak dokonać rezerwacji busa?

Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem: +48531982982, a udzielimy wszystkich niezbędnych informacji. 

busy belgia pomorskie

Trasa przejazdu z Belgii do Pomorskiego

Sprawdź powroty do Polski:

Sprawdź inne wyjazdy za granicę:

Zarezerwuj busa online lub zadzwoń! Dajemy możliwość negocjacji cen!

+48 531 982 982