Aktualne rozkłady jazdy (wyjazdy i powroty do Polski) - listopad 2019

Kursy Belgia | Kursy Niemcy | Kursy Holandia


Busy do Niemiec Brodnica

Brodnica jest miastem leżącym w województwie kujawsko-pomorskim. Niestety bardzo często jest pomijana w promocji tego województwa, właśnie z tego powodu mieszkańcy nie mają aż tak wielu korzyści, szczególnie jeżeli chodzi o rynek pracy. W związku z tym, wiele osób jest zmuszonych do przesiedlenia się za tzw. chlebem.

Najczęściej wybór pada na Niemcy. Jeżeli Państwo zaliczają się do grona tych osób i chcą wygodnie oraz bezpiecznie docierać na Zachód, to zachęcamy do skorzystania z oferty firmy Tomików, Przewozy na trasie Brodnica Niemcy są organizowane w szybki i bezpieczny sposób. Na teren Niemiec nasi pasażerowie dostają się busami, które są wyposażone w wygodne kanapy. Dodatkowym udogodnieniem w czasie podróży jest bezpłatny Internet, mający na celu umilić czas dojazdu. Oczywiście bus z Brodnicy do Niemiec prowadzony jest przez wyłącznie wykwalifikowanych kierowców, mających w tej kwestii bardzo duże doświadczenie.

Brodnica nie jest jedynym miastem, z którego proponowane są przewozy proponowane przez markę Tomiline. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, w celu omówienia szczegółów podróży.

Jak zerezerwować busa do Niemiec z Brodnicy?
Skontaktuj się z nami pod numerem: +48 531 982 982 lub skorzystaj z rezerwacji on-line

busy do holandii kwidzyn

Zarezerwuj busa online lub zadzwoń!

+48 531 982 982