Busy do Holandii Kujawsko Pomorskie

Firma Tomiline oferuje busy do Holandii Kujawsko Pomorskie w atrakcyjnych cenach i w odpowiednim komforcie transportu. Przewóz pracowników lub turystów organizowane są przez busy przeznaczone do licencjonowanego przewozu osób. Mieszkańcy tego województwa często poszukują busa do pracy na terenie woj. Kujawsko Pomorskiego. Przewoźnik Tomiline odbierze Ciebie z wybranego miasta w województwie i dowieziemy Cię pod wskazany adres (cała Holandia). Holenderska gospodarka z roku na rok osiąga coraz lepsze wyniki. W obliczu nadchodzącego Brexitu międzynarodowe korporacje przenoszą swoje siedziby do Amsterdamu. Również Rotterdam, Haga, Utrecht czy Eindhoven stworzyły przestrzeń do rozwoju dużych firm i przedsiębiorstw. Wielu Polaków korzysta z tej koniunktury i postanawia przeprowadzić się do kraju tulipanów i wiatraków. Inni często odwiedzają mieszkające tam od lat rodziny. Firma Tomilinie wychodzi naprzeciw ich potrzebom, oferując przejazdy busami do Holandii z kujawsko-pomorskiego. Nasza flota składa się z nowoczesnych pojazdów, posiadających wymagane na europejskich drogach przeglądy i atesty. Dzięki pracy profesjonalnych kierowców Twoja podróż do Holandii będzie w pełni komfortowa. Wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że jesteśmy w stanie dostosować ofertę do każdego klienta, a nasze ceny są naprawdę konkurencyjne. Kursy można rezerwować telefonicznie oraz przez Internet. Wybierz szybkie i wygodne busy od Tomiline!

Usługi kierujemy do mieszkańców Kujawsko Pomorskiego i okolic

Kliknij i sprawdź aktualny rozkład jazdy

Dlaczego wybrać podróż z Kujawsko Pomorskiego do Holandii?

  • możliwość negocjacji cen przewozu 
  • gwarancja wyjazdu pod wskazany adres (woj. kujawsko-pomorskie)
  • dwóch kierowców w każdym busie
  • wieloletnie doświadczenie w przewozie osób

Rezerwacja/wycena dla połączenia Kujawsko Pomorskie-Holandia lub z Holandii do Kujawsko Pomorskiego

Zachęcamy do złożenia zapytania o wycenę przewozu za pośrednictwem tej strony (kliknij tutaj) . Po przesłaniu zapytania, prześlemy dedykowaną ofertę cenową, oraz poinformujemy o dostępności miejsc. Mogą Państwo także uzyskać natychmiastową informację telefonicznie pod numerem telefonu: +48 531 982 982


bus tomiline z Kujawsko Pomorskie

Dlaczego warto wybierać podróże z Kujawsko Pomorskiego do Holandii

Województwo kujawsko-pomorskie to przede wszystkim ciekawa architektura i liczne pozostałości po długiej historii naszego kraju. Warto odwiedzić wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO Toruń gdzie zachowały się średniowieczne umocnienia, gotyckie kościoły i pamiątki po Mikołaju Koperniku. W pobliskiej Bydgoszczy będziemy mogli zobaczyć stare spichrze nad Brdą, zabytkowe świątynie, a na przedmieściach tajemnicze Exploseum czyli muzeum w dawnej nazistowskiej fabryce zbrojeniowej. Przetrwało tu kilka zamków krzyżackich: w Golubiu-Dobrzyniu, Radzyniu Chełmińskim czy w Świeciu. Turystów przyciąga również świetnie zachowana starówka w Chełmnie nazwanym „miastem miłości” (znajdują się tam relikwie św. Walentego). Miłośnicy dzikiej przyrody powinni udać się na północ regionu – będą mogli wypocząć na terenie Wdeckiego Parku Krajobrazowego, zwłaszcza w malowniczym Tleniu. Z wielu miast regionu dostaniemy się również za granicę. Począwszy od krajów ościennych aż po państwa Europy Zachodniej (m.in. dzięki przejazdom busami do Holandii z kujawsko-pomorskiego). Z lotniska w Bydgoszczy dotrzemy na Wyspy Brytyjskie oraz na Ukrainę.

Zarezerwuj busa online lub zadzwoń! Dajemy możliwość negocjacji cen!

+48 531 982 982