Busy Holandia Polska Kujawsko Pomorskie

Firma Tomiline oferuje busy do Holandii Kujawsko Pomorskie w atrakcyjnych cenach i w odpowiednim komforcie transportu. Przewóz pracowników lub turystów organizowane są przez busy przeznaczone do licencjonowanego przewozu osób. Mieszkańcy tego województwa często poszukują busa do pracy na terenie woj. Kujawsko Pomorskiego. Przewoźnik Tomiline odbierze Ciebie z wybranego miasta w województwie i dowieziemy Cię pod wskazany adres (cała Holandia). 

Sprawdź aktualny rozkład jazdy – stale aktualizowany

Holenderska gospodarka z roku na rok osiąga coraz lepsze wyniki. W obliczu nadchodzącego Brexitu międzynarodowe korporacje przenoszą swoje siedziby do Amsterdamu. Również Rotterdam, Haga, Utrecht czy Eindhoven stworzyły przestrzeń do rozwoju dużych firm i przedsiębiorstw. Wielu Polaków korzysta z tej koniunktury i postanawia przeprowadzić się do kraju tulipanów i wiatraków. Inni często odwiedzają mieszkające tam od lat rodziny. Firma Tomilinie wychodzi naprzeciw ich potrzebom, oferując przejazdy busami do Holandii z kujawsko-pomorskiego. Nasza flota składa się z nowoczesnych pojazdów, posiadających wymagane na europejskich drogach przeglądy i atesty. Dzięki pracy profesjonalnych kierowców Twoja podróż do Holandii będzie w pełni komfortowa. Wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że jesteśmy w stanie dostosować ofertę do każdego klienta, a nasze ceny są naprawdę konkurencyjne. Kursy można rezerwować telefonicznie oraz przez Internet. Wybierz szybkie i wygodne busy od Tomiline!

Jaka jest cena przewozu dla mieszkańców woj. Kujawsko – Pomorskiego?

Cena przejazdu waha się od 300-360 zł w zależności od dnia jak i zaplanowanej trasy przejazdu (Holandia lub Polska). Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z przewoźnikiem w celu uzyskania dokładnej oferty przewozu na trasie.

busy holandia kujawsko pomorskie

Usługę busy do Holandii Kujawsko Pomorskie proponujemy dla miast

Aleksandrów Kujawski
Barcin
Brodnica
Brześć Kujawski
Bydgoszcz
Chełmno
Chełmża
Chodecz
Ciechocinek
Dobrzyń nad Wisłą
Gniewkowo
Golub-Dobrzyń
Górzno
Grudziądz
Inowrocław
Izbica Kujawska
Jabłonowo Pomorskie
Janikowo
Janowiec Wielkopolski
Kamień Krajeński
Kcynia
Koronowo
Kowal
Kowalewo Pomorskie
Kruszwica
Lipno
Lubień Kujawski
Lubraniec
Łabiszyn
Łasin
Mogilno
Mrocza
Nakło nad Notecią
Nieszawa
Nowe
Pakość
Piotrków Kujawski
Radziejów
Radzyń Chełmiński
Rypin
Sępólno Krajeńskie
Skępe
Solec Kujawski
Strzelno
Szubin
Świecie
Toruń
Tuchola
Wąbrzeźno
Więcbork
Włocławek
Żnin

Kiedy wyjeżdżają busy na trasie Kujawsko Pomorskie – Holandia?

W każdy wtorek, piątek, sobotę, jeśli są Państwo zainteresowani wyjazdem w inny dzień, zapraszamy do kontaktu.

Kiedy organizowane są powroty na trasie Holandia do Kujawsko Pomorskie?

W każdą środę, sobotę, niedziele, jeśli są Państwo zainteresowani wyjazdem w inny dzień, zapraszamy do kontaktu.

Dla jakich miast oferujemy usługę przewozu typu bus?

Nasze busy oferują przewóz osób pomiędzy wszystkimi miastami w województwie Kujawsko Pomorskim.

Atrakcje w województwie kujawsko pomorskim

Województwo kujawsko-pomorskie to przede wszystkim ciekawa architektura i liczne pozostałości po długiej historii naszego kraju. Warto odwiedzić wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO Toruń gdzie zachowały się średniowieczne umocnienia, gotyckie kościoły i pamiątki po Mikołaju Koperniku. W pobliskiej Bydgoszczy będziemy mogli zobaczyć stare spichrze nad Brdą, zabytkowe świątynie, a na przedmieściach tajemnicze Exploseum czyli muzeum w dawnej nazistowskiej fabryce zbrojeniowej. Przetrwało tu kilka zamków krzyżackich: w Golubiu-Dobrzyniu, Radzyniu Chełmińskim czy w Świeciu. Turystów przyciąga również świetnie zachowana starówka w Chełmnie nazwanym „miastem miłości” (znajdują się tam relikwie św. Walentego). Miłośnicy dzikiej przyrody powinni udać się na północ regionu – będą mogli wypocząć na terenie Wdeckiego Parku Krajobrazowego, zwłaszcza w malowniczym Tleniu. Z wielu miast regionu dostaniemy się również za granicę. Począwszy od krajów ościennych aż po państwa Europy Zachodniej (m.in. dzięki przejazdom busami do Holandii z kujawsko-pomorskiego). Z lotniska w Bydgoszczy dotrzemy na Wyspy Brytyjskie oraz na Ukrainę.  

Zachęcamy także do zapoznania się z poniższymi artykułami:

Zarezerwuj busa online lub zadzwoń!

+48 531 982 982