Busy do Niemiec Olsztyn

Coraz więcej osób wyjeżdża za granicę . zarówno w celach zarobkowych jak i wypoczynkowych. Nierzadko pragniemy odwiedzić rodzinę mieszkającą na stałe za granicą. Doskonałą alternatywą dla osób, które boją się latać, jest wybór sprawdzonej firmy transportowej, która zapewni nam bezpieczną podróż do wybranego miejsca. Jedna z firm jest Tomiline oferująca przewóz osób z Olsztyna do Niemiec.

Transport busem firmy Tomiline skraca drogę średnio o 45% w porównaniu z tradycyjnymi autobusami. Oprócz możliwości przewozu w komfortowych warunkach, Tomiline proponuje konkurencyjne ceny na rynku. Zapewnia dowóz pod wskazany adres, dzięki czemu nie musimy martwić się o ewentualne niedogodności na trasie związane z przesiadkami. Termin wyjazdu można uzgodnić telefonicznie. Poza wskazanymi dniami wyjazdów na trasie Olsztyn – Niemcy, Niemcy – Olsztyn, możliwe jest zarezerwowanie przejazdu w dogodny dla nas dzień. Firma przewozowa umożliwia przewóz paczek na terytorium Niemiec. Pamiętajmy, kierowcy są w stałym kontakcie z pasażerami.

Jak zerezerwować busa do Niemiec z Olsztyna?
Skontaktuj się z nami pod numerem: +48 531 982 982 lub skorzystaj z rezerwacji on-line
W jakie dni wyjeżdżamy z Olsztyna do Niemiec i z Niemiec do Olsztyna
Wyjazdy Olsztyn-Niemcy realizujemy w każdy wtorek, czwartek, piątek i sobotę, natomiast powroty busem z Niemiec do Olsztyna w każdą środę, piątek, sobotę i niedzielę. Zachęcamy do sprawdzenia zawsze aktualnego rozkłazdu jazdy pod tym linkiem.

busy olsztyn niemcy

 

Zarezerwuj busa online lub zadzwoń! Dajemy możliwość negocjacji cen!

+48 531 982 982