Busy do Belgii Podlaskie

Mamy za sobą mnóstwo przejechanych kilometrów po drogach łączących Polskę z Belgią, także ze startem w województwie podlaskim. Teraz możesz dołączyć do Tomiline i wybrać się w podróż do Antwerpii, Brukseli czy Liege z regionu Polski słynącego z sękacza, kołdunów i dobrych napitków. Nie martw się, że na Podlasiu miejscowości rozmieszczone są stosunkowo rzadko – przyjedziemy po Ciebie pod wskazany adres w dowolnej miejscowości na obszarze całego regionu. Wystarczy, że zamówisz podróż jednym z naszych komfortowych busów z klimatyzacją, DVD i dużą przestrzenią w kabinie pasażerskiej.

Sprawdź aktualny rozkład jazdy – stale aktualizowany

Busy z Belgii do województwa podlaskiego – cennik 

Ceny za przejazd zależą przede wszystkim od dokładnej lokalizacji początkowego punktu na trasie. Podlasie jest obszarem najdalej wysuniętym na wschód naszego kraju. Busy Tomiline kursują w systemie door to door, dlatego dokładne określenie kwoty za przewóz będzie możliwe po poznaniu miejsc startu i celu podróży. By poznać koszt Twojej komfortowej i bezpiecznej podróży z Polski do Belgii, zadzwoń pod numer +48 531 982 982.

Jak dokonać rezerwacji busa?

Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem: +48531982982, a udzielimy wszystkich niezbędnych informacji. 

busy do belgii podlaskie

Trasa przejazdu do Belgii z województwa Podlaskiego

Sprawdź inne połączenia dla Podlasia:

Zarezerwuj busa online lub zadzwoń! Dajemy możliwość negocjacji cen!

+48 531 982 982