Aktualne rozkłady jazdy (wyjazdy i powroty do Polski) - listopad 2019

Kursy Belgia | Kursy Niemcy | Kursy Holandia


Busy do Holandii Warmińsko Mazurskie

Dla mieszkańców województwa Warmińsko Mazurskiego przygotowaliśmy szeroką ofertę busów do Holandii w wyjątkowo konkurencyjnych cenach. Przewoźnik Tomiline oferuje tanie i komfortowe przejazdy busami na trasie Warmińsko Mazurskie – Holandia. Zaufaj doświadczonej i znanej firmie transportowej, która od wielu lat bezpiecznie przewozi osoby oraz paczki zagranicę. Skorzystanie z usług firmy Tomiline to pewny i bezpieczny transport z określonego miejsca na terenie Warmii i Mazur pod wskazany przez każdego klienta adres na terenie Holandii. Posiadamy nowoczesne busy z bogatym wyposażeniem (klimatyzacja, WiFi, DVD, wygodne siedzenia, duży bagażnik) to pewność komfortowej i przyjemnej podróży busem.

W każdym busie znajduje się zawsze dwóch wykwalifikowanych kierowców w celu poniesienia jakości i bezpieczeństwa jazdy.

Jak zarezerwować przejazd z Warmńsko Mazurskiego?

Wystarczy skontaktować się z przewoźnikiem pod numerem telefonu: +48531982982 lub złożyć rezerwację internetową pod poniższym linkiem. Po złożeniu rezerwacji należy oczekiwać na potwierdzenie ze strony przewoźnika. Oczywiście zapraszamy po złożeniu rezerwacji do kontaktu telefonicznego z naszym dyspozytorem.

0
Osób z województwa Warmińsko Mazurskiego skorzystało z naszych usług

Kursujemy w każdy wtorek, piątek i sobotę.

Jeśli poszukują Państwo wyjazdu w poniedziałek, środę, czwartek lub niedzielę – skontaktuj się z nami, postaramy się pomóc. 

Powyższa mapa wyznacza obsługujący obszar który obsługujemy w Polsce i za granicą.

Zarezerwuj busa online lub zadzwoń!

+48 531 982 982