Busy Mrągowo Niemcy

Busy Mrągowo Niemcy, to nowa trasa znanego już Państwu przewoźnika, oferującego przewóz osób oraz przesyłek z Polski północno – wschodniej, firmy transportowej Tomiline. Jako niekwestionowany lider w przewozach na trasie Polska Niemcy, dysponując flotą znanych i sprawdzonych pojazdów (busów), odpowiednio przygotowanych i wyszkolonych kierowców, jest w stanie dowieźć zarówno Państwa osobę, rodzinę, jak i różnych gabarytów paczki i przesyłki, w komfortowych warunkach, przyjemnej atmosferze i co najważniejsze: na czas. Realizując transport Niemcy Polska dla Państwa, firma Tomiline, zapewnia na całej trasie dwóch doświadczonych kierowców z odpowiednimi uprawnieniami, którzy zmieniając się podczas realizowania przewozów dla Państwa, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, są prawdziwym gwarantem bezpiecznej podróży począwszy od momentu wejścia do busa w Mrągowie, aż po wybrane miasto w Niemczech. Przez całą drogę, do Państwa dyspozycji , w każdym busie jest oferowany bezpłatny internet bezprzewodowy, który uprzyjemni podróż.

Usługi kierujemy do mieszkańców Mrągowa i okolic

Kliknij i sprawdź aktualny rozkład jazdy

Dlaczego wybrać podróż z Tomiline?

  • możliwość negocjacji cen przewozu 
  • gwarancja wyjazdu pod wskazany adres w Mrągowie i w Niemczech
  • dwóch kierowców w każdym busie
  • wieloletnie doświadczenie w przewozie osób

Rezerwacja/wycena dla połączenia Mrągowo-Niemcy lub z Niemiec do Mrągowa

Zachęcamy do złożenia zapytania o wycenę przewozu za pośrednictwem tej strony (kliknij tutaj) . Po przesłaniu zapytania, prześlemy dedykowaną ofertę cenową, oraz poinformujemy o dostępności miejsc. Mogą Państwo także uzyskać natychmiastową informację telefonicznie pod numerem telefonu: +48 531 982 982


bus tomiline

Dlaczego warto wybierać podróże z Mrągowa do Niemiec

Przewozy z Mrągowa do Niemiec, to przede wszystkim nowe możliwości dla mieszkańców. Busy z Niemiec do Polski, to nie tylko transport, to rozszerzenie zakresu przede wszystkim taniej komunikacji lądowej łączącej rodziny oraz pracowników. Chcemy stać się dla Państwa symbolem, który w swojej trosce, dba o relacje rodzinne, umożliwiając sprawny, szybki i tani przewóz Polska Niemcy. Wraz z poszerzeniem strefy Schengen, Niemcy stały się miejscem dobrego zatrudnienia, a dzięki naszej flocie transportowej – regularnym łącznikiem praca-dom. Ponadto, nasi sąsiedzi oprócz pojemnego rynku pracy z satysfakcjonującym wynagrodzeniem, mają do zaoferowania dostęp do dóbr lokalnej kultury i przyrody. Dzięki tym walorom, odwiedziny bliskich, mogą się stać również formą wypoczynku, zarówno w czasie wakacji, świąt czy weekendów. Niewątpliwą zaletą bliskiego sąsiedztwa jest możliwość podróżowania w celach rozwojowych umiejętności posługiwania się językiem niemieckim.


Zarezerwuj busa online lub zadzwoń! Dajemy możliwość negocjacji cen!

+48 531 982 982