Busy do Niemiec Warmińsko Mazurskie

Firma Tomiline oferuje szybkie i komfortowe przejazdy do najważniejszych miast naszego zachodniego sąsiada. Busy do Niemiec Warmińsko Mazurskie  to świetny i tani sposób na szybką podróż. Przez cały czas będą Państwo pod opieką profesjonalnych i wykwalifikowanych kierowców, którzy bez problemów dotrą do wyznaczonego celu. Nasza flota samochodowa posiada wszystkie atesty i wymagane w Europie przeglądy. Dołożymy wszelkich starań aby być na miejscu o wyznaczonej godzinie. Dzięki wieloletniej obecności na rynku jesteśmy w stanie dostosować ofertę do każdego klienta. Kursy można rezerwować telefonicznie oraz przez Internet. Niemiecka gospodarka, mimo zapowiadanej recesji, nadal się rozwija, a do budżetu trafiają kolejne miliardy euro. W wielu segmentach rynku ciągle potrzeba wykwalifikowanych pracowników. Od wejścia Polski do Unii Europejskiej nasi rodacy mogą, na równych prawach, korzystać z dobrodziejstw zachodnich rynków pracy. Dzięki temu wielu Polaków decyduje się na przeprowadzkę do Niemiec.

Proponujemy także Busy z Niemiec do Warmińsko Mazurskie

Niemcy to duży kraj, województwo warmińsko-mazurskie też jest dość rozległe, więc każda zamówiona u nas trasa busem z Niemiec do województwa Warmińsko Mazurskiego w systemie door to door (przewóz pod wskazany adres) będzie się różnić odległością. Może ona wynieść nawet 1000 km, dlatego chętnie ustalimy najlepszą cenę dla konkretnej drogi – wystarczy pod numerem tel. +48531982982 podać miejsce wyjazdu i punkt docelowy planowanej podróży. Niezależnie od długości na każdą trasę wysyłamy busa przystosowanego do odprężającej jazdy, wyposażonego w sprawdzoną klimatyzację, odtwarzacz filmów i dużo miejsca wokół wygodnych foteli.

Usługi kierujemy do mieszkańców Warmii, Mazur i okolic

Kliknij i sprawdź aktualny rozkład jazdy

Dlaczego wybrać podróż z Tomiline?

  • możliwość negocjacji cen przewozu 
  • gwarancja wyjazdu pod wskazany adres
  • dwóch kierowców w każdym busie
  • wieloletnie doświadczenie w przewozie osób

Rezerwacja/wycena dla połączenia Warmińsko Mazurskie-Niemcy lub z Niemiec do Warmii i Mazur

Zachęcamy do złożenia zapytania o wycenę przewozu za pośrednictwem tej strony (kliknij tutaj) . Po przesłaniu zapytania, prześlemy dedykowaną ofertę cenową, oraz poinformujemy o dostępności miejsc. Mogą Państwo także uzyskać natychmiastową informację telefonicznie pod numerem telefonu: +48 531 982 982


bus tomiline

Dlaczego warto wybierać podróże z Warmińsko Mazurskiego do Niemiec

Województwo warmińsko-mazurskie jest bardzo często odwiedzane przez turystów. Największym zainteresowaniem cieszą się oczywiście Wielkie Jeziora Mazurskie – co roku na brzegach Śniardw, Niegocina, Kisajna czy Mamr pojawiają się setki wczasowiczów. Równie dużym zainteresowaniem turyści obdarzają Olsztyn (miasto z pięknie zachowaną starówką, zabytkowym zamkiem i bazyliką). Z innych zabytków wymienić należy XIV-wieczny zespół architektoniczny kapituły warmińskiej we Fromborku, zamki w Reszlu i Lidzbarku Warmińskim oraz świetnie zrekonstruowane, średniowieczne centrum Elbląga. Zainteresowani historią najnowszą powinni odwiedzić tzw. Wilczy Szaniec czyli kwaterę główną Adolfa Hitlera. W Giżycku zachowała się XIX-wieczna twierdza Boyen. Region jest stosunkowo dobrze skomunikowany. Od czasów otwarcia lotniska w Olsztynie możemy dostać się stąd do krajów Europy zachodniej. Jednak niewielka przepustowość portu lotniczego sprawia, że busy do Niemiec z Warmińsko-Mazurskiego to nadal najwygodniejsza i najszybsza forma transportu.  


Zarezerwuj busa online lub zadzwoń! Dajemy możliwość negocjacji cen!

+48 531 982 982