Busy do Niemiec Warmińsko Mazurskie

Niemiecka gospodarka, mimo zapowiadanej recesji, nadal się rozwija, a do budżetu trafiają kolejne miliardy euro. W wielu segmentach rynku ciągle potrzeba wykwalifikowanych pracowników. Od wejścia Polski do Unii Europejskiej nasi rodacy mogą, na równych prawach, korzystać z dobrodziejstw zachodnich rynków pracy. Dzięki temu wielu Polaków decyduje się na przeprowadzkę do Niemiec. Firma Tomiline oferuje szybkie i komfortowe przejazdy do najważniejszych miast naszego zachodniego sąsiada. Busy z Warmińsko – Mazurskiego do Niemiec to świetny i tani sposób na szybką podróż. Przez cały czas będą Państwo pod opieką profesjonalnych i wykwalifikowanych kierowców, którzy bez problemów dotrą do wyznaczonego celu. Nasza flota samochodowa posiada wszystkie atesty i wymagane w Europie przeglądy. Dołożymy wszelkich starań aby być na miejscu o wyznaczonej godzinie. Dzięki wieloletniej obecności na rynku jesteśmy w stanie dostosować ofertę do każdego klienta. Kursy można rezerwować telefonicznie oraz przez Internet.    

Oferujemy busy do Niemiec Warmińsko Mazurskie z następujących miast

Olsztyn
Elbląg
Ełk
Ostróda
Iława
Giżycko
Kętrzyn
Bartoszyce
Szczytno
Mrągowo
Działdowo
Pisz
Braniewo
Olecko
Lidzbark Warmiński
Morąg
Sępopol
Nidzica
Gołdap
Pasłęk
Węgorzewo
Nowe Miasto Lubawskie
Biskupiec
Dobre Miasto
Lubawa
Orneta
Lidzbark
Olsztynek
Barczewo
Orzysz
Susz
Reszel
Ruciane-Nida
Korsze
Górowo Iławeckie
Biała Piska
Mikołajki
Jeziorany
Wielbark
Ryn
Pieniężno
Tolkmicko
Miłakowo
Pasym
Miłomłyn
Bisztynek
Frombork
Zalewo
Kisielice
Młynary

Cennik przejazdu do Niemiec z Warmińsko Mazurskiego

Ceny rozpoczynają się od 250 zł do 320 zł. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego. W zależności od miejsca w Warmii i Mazurach cena może ulec zmianie.

Jak zarezerwować przejazd?

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: +48 531 982 982 

Atrakcje Warmińsko Mazurskie (w tym Mazurach)

Województwo warmińsko-mazurskie jest bardzo często odwiedzane przez turystów. Największym zainteresowaniem cieszą się oczywiście Wielkie Jeziora Mazurskie – co roku na brzegach Śniardw, Niegocina, Kisajna czy Mamr pojawiają się setki wczasowiczów. Równie dużym zainteresowaniem turyści obdarzają Olsztyn (miasto z pięknie zachowaną starówką, zabytkowym zamkiem i bazyliką). Z innych zabytków wymienić należy XIV-wieczny zespół architektoniczny kapituły warmińskiej we Fromborku, zamki w Reszlu i Lidzbarku Warmińskim oraz świetnie zrekonstruowane, średniowieczne centrum Elbląga. Zainteresowani historią najnowszą powinni odwiedzić tzw. Wilczy Szaniec czyli kwaterę główną Adolfa Hitlera. W Giżycku zachowała się XIX-wieczna twierdza Boyen. Region jest stosunkowo dobrze skomunikowany. Od czasów otwarcia lotniska w Olsztynie możemy dostać się stąd do krajów Europy zachodniej. Jednak niewielka przepustowość portu lotniczego sprawia, że busy do Niemiec z warmińsko-mazurskiego to nadal najwygodniejsza i najszybsza forma transportu.     

Przykład trasy:

 

Zarezerwuj busa online lub zadzwoń!

+48 531 982 982