Busy Toruń Niemcy

Firma Tomiline oferuje przewóz osób z adresu pod adres typu: busy do Niemiec Toruń. Jeżeli zwiedziliście już te miasto w województwie Kujawsko Pomorskim to warto uwzględnić, że to przepiękne miasto z tradycjami położone malowniczo w Kotlinie Toruńskiej nad Wisłą, i nie są Wam obce pojęcia takie jak: stolica polskiego piernika, Krzyżacy, „gotyk na dotyk”, czy zespół miejski wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO oraz odwiedziliście już wszystkie inne atrakcje jakie oferuje Perła Północy zachęcamy do skorzystania z profesjonalnej usługi transportowej naszymi nowoczesnymi i komfortowymi busami do Niemiec. Mieszkańcy Torunia coraz częściej decydują się na wyjazdy z Torunia do Niemiec busami 9 osobowymi w niskich cenach. Najczęściej mieszkańcy decydują się na podróż ze względu na pracę, rodzinę lub ze względu na turystykę w Niemczech. Dokładamy wszelkich starań, aby busy Toruń Niemcy były prowadzone pod okiem naszych doświadczonych kierowców, przebiegała sprawnie i bezpiecznie.

Jak dokonać rezerwacji przejazdu z Torunia do Niemiec?

Skontaktuj się z nami pod numerem: +48 531 982 982 i nasz konsultant udzieli Tobie wszystkich informacji na temat wolnych terminów busa z Torunia do Niemiec, oraz busów powrotnych z Niemiec do Torunia. 

busy do niemiec toruń

Co wyróżnia przewóz osób Toruń Niemcy

Atrakcyjne ceny biletów na busy i wygodna rezerwacja, elastyczne wyjazdy oraz komfort przejazdu i doskonałe wyposażenie busów w postaci DVD, dostępu do Internetu, wygodnych rozkładanych foteli, klimatyzacji i nawigacji GPS. Bus z Torunia do Niemiec zabierze Cię prosto z miejsca, które wskażesz przy rezerwacji i dowiezie do celu bezpiecznie i na czas tam gdzie potrzebujesz.

Jak wygląda trasa busy Toruń Niemcy?

Z Torunia kierujemy się na Gniezno, następnie Poznań i autostradą A2 w stronę Niemiec.

Ile kosztuje bus z Torunia do Niemiec

Koszty rozpoczynają się od 200 zł za przejazd. Cena przejazdu zależna jest od trasy jaką mamy pokonać pod wskazany adres w Niemczech.

Najczęściej busy do Niemiec wybierają mieszkańcy miast

Zarezerwuj busa online lub zadzwoń! Dajemy możliwość negocjacji cen!

+48 531 982 982