Busy do Belgii Wielkopolska

Czy wiesz, że od granicy województwa wielkopolskiego do granicy Belgii jest dokładnie 777 km? Firma Tomiline pokonuje trasy łączącą zachodnie regiony Polski z Antwerpią, Charleroi czy Mouscron od 2014 roku i zdążyła zdobyć zaufanie wielu pasażerów z Wielkopolski. Jak trafić na pokład jednego z naszych busów do Belgii? Wystarczy, że podasz adres w którymś z 31 powiatów województwa wielkopolskiego – przyjedziemy po Ciebie, byś mógł skorzystać z naszego komfortowego i niezawodnego pojazdu.

Sprawdź aktualny rozkład jazdy – stale aktualizowany

Cennik – od czego zależy koszt przejazdu z Wielkopolski do Belgii?

Cena kursu na pewno będzie dla Ciebie miłym zaskoczeniem. Wielkopolska to miejsce, z którego nasi kierowcy (zawsze po dwóch w busie) mają najbliżej do kraju piwa i czekolady. Dlatego koszt przejazdu wypadnie jeszcze korzystniej niż w innych miejscach Polski. Jednak nie sprawdzisz go w naszym cenniku, ponieważ długości tras i ceny biletów zależą od punktu, z którego zaczniesz swoją podróż. Jeśli chcesz wiedzieć, ile zapłacisz za przewóz do Belgii spod dowolnego adresu w regionie, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 531 982 982.

Jak dokonać rezerwacji busa?

Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem: +48531982982, a udzielimy wszystkich niezbędnych informacji. 

busy do belgii wielkopolska

Trasa przejazdu z Belgii do województwa Wielkopolskiego

Sprawdź także powroty do Polski dla województwa Wielkopolskiego:

Sprawdź także wyjazdy z Polski dla województwa Wielkopolskiego:

Zarezerwuj busa online lub zadzwoń! Dajemy możliwość negocjacji cen!

+48 531 982 982