Busy Iława Niemcy

Jeżeli poszukujesz szybkiego, komfortowego transportu zagranicznego to doskonale trafiłeś. Tomiline to przedsiębiorstwo przewozowe specjalizujące się w przewozie osób. Pragniemy zaproponować Państwu najwyższej jakości usługi transportowe z pod znaku busy Iława Niemcy za rozsądną cenę. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która wsłuchuje się w potrzeby swoich klientów. Dysponujemy nowoczesną bazą transportową. Posiadane przez nas busy to nowoczesne pojazdy wyposażone w klimatyzację, w których każda podróż upłynie szybko i przyjemnie. Zatrudniamy jedynie profesjonalnych kierowców, posiadających wymagane prawem pozwolenia na przewóz osób. Korzystając z naszej oferty masz pewność, że wybierasz komfort i bezpieczeństwo. Z nami przewozy Polska Niemcy staną się czystą przyjemnością. Korzystając z naszej strony internetowej istnieje możliwość negocjacji cen – wynika to z faktu, iż liczymy się ze zdaniem każdego z naszych klientów, jego potrzebami i możliwościami finansowymi.

Usługi kierujemy do mieszkańców Iławy i okolic

Kliknij i sprawdź aktualny rozkład jazdy

Dlaczego wybrać podróż z Tomiline?

  • możliwość negocjacji cen przewozu 
  • gwarancja wyjazdu pod wskazany adres w Iławie i w Niemczech
  • dwóch kierowców w każdym busie
  • wieloletnie doświadczenie w przewozie osób

Rezerwacja/wycena dla połączenia Iława-Niemcy lub z Niemiec do Iławy

Zachęcamy do złożenia zapytania o wycenę przewozu za pośrednictwem tej strony (kliknij tutaj) . Po przesłaniu zapytania, prześlemy dedykowaną ofertę cenową, oraz poinformujemy o dostępności miejsc. Mogą Państwo także uzyskać natychmiastową informację telefonicznie pod numerem telefonu: +48 531 982 982


bus tomiline

Dlaczego warto wybierać podróże z Iławy do Niemiec

Komfort i wygoda to niezwykle istotne aspekty każdej podróży. Dlatego dbamy o to by zarówno stopień wykwalifikowania naszych kierowców, jak i stan techniczny pojazdów stał zawsze na najwyższym poziomie. Dowozimy klientów pod wskazany przez nich adres, co ułatwi logistycznie zorganizowanie Państwu kwestii przewozu większej ilości rzeczy, jaką zdecydujecie się zabrać ze sobą w podróż. Jest to szczególnie wygodne dla osób wyjeżdżających do Niemiec do pracy lub na dłużej w celach turystycznych. Z nami przewieziesz wszystkie swoje rzeczy a i kwestia powrotu z zakupionymi pamiątkami nie będzie problemem. Jeździmy także na trasie powrotnej, więc nie musisz martwić się o busy z Niemiec do Polski. Oferujemy także przewóz paczek – opcja idealna, jeżeli masz za granicą rodzinę lub przyjaciół, którym zamierzasz wysłać jakąś przesyłkę. Dostarczymy ją szybko i skutecznie pod wskazany przez Ciebie adres odbiorcy. Jesteśmy elastyczni co do doboru najwłaściwszego dnia i pory kursu – oznacza to, że można umówić z nami w czasie konsultacji telefonicznej termin wyjazdu inny, niż ten dostępny na naszej stronie internetowej.


Zarezerwuj busa online lub zadzwoń! Dajemy możliwość negocjacji cen!

+48 531 982 982