Busy Kętrzyn Niemcy

Firma Tomiline jest ekspertem, jeżeli chodzi o realizowanie transportu zagranicznego między Polską a jej zachodnim sąsiadem. Busy Kętrzyn Niemcy to usługa firmy, która pozwala na szybkie i bezpieczne podróżowanie między ww. miejscowością a Niemcami. Jeżeli od podróży oczekujesz, że upłynie szybko i bezstresowo – koniecznie skontaktuj się z nami. Posiadana przez nas flota busów transportowych dostosowana jest do świadczenia usług polegających na transporcie osób, tak by była w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom. Nasi kierowcy posiadający stosowne uprawnienia do świadczenia tego typu usług a także dysponujący ogromnym doświadczeniem praktycznym w wykonywanym przez siebie zawodzie zadbają o Twój komfort i bezpieczeństwo. Świadczoną przez nas usługę, jaką jest przewóz osób do Niemiec jesteśmy w stanie zaoferować swoim klientom w konkurencyjnych cenach, które dodatkowo mogą być negocjowane. Staramy się utrzymywać naszą obsługę klienta na najwyższym poziomie, stąd jesteśmy dla Ciebie dostępni zarówno za pośrednictwem strony internetowej jak i linii telefonicznej. Jeżeli nie masz czasu lub chęci by szczegółowo zaplanować przebieg trasy – zostaw to nam. Kompleksowo zrealizujemy to zadanie – tak abyś Ty mógł jedynie rozkoszować się przyjemnościami podroży.

Usługi kierujemy do mieszkańców Kętrzyna i okolic

Kliknij i sprawdź aktualny rozkład jazdy

Dlaczego wybrać podróż z Tomiline?

  • możliwość negocjacji cen przewozu 
  • gwarancja wyjazdu pod wskazany adres
  • dwóch kierowców w każdym busie
  • wieloletnie doświadczenie w przewozie osób

Rezerwacja/wycena dla połączenia Kętrzyn-Niemcy lub z Niemiec do Kętrzyna

Zachęcamy do złożenia zapytania o wycenę przewozu za pośrednictwem tej strony (kliknij tutaj) . Po przesłaniu zapytania, prześlemy dedykowaną ofertę cenową, oraz poinformujemy o dostępności miejsc. Mogą Państwo także uzyskać natychmiastową informację telefonicznie pod numerem telefonu: +48 531 982 982


bus tomiline

Dlaczego warto wybierać podróże z Kętrzyna do Niemiec

Jeżeli posiadasz rodzinę w Niemczech i chciałbyś skorzystać z usługi dostarczenia im paczki lub jakiejkolwiek innej przesyłki, również możesz zdać się na nas. Realizujemy kursy typowo towarowe, dzięki którym Twoi bliscy szybko otrzymają nadaną przez Ciebie paczkę. Kursujemy także na trasie z Niemiec do Polski. Oznacza to, że jeżeli już jesteś za granicą możesz skorzystać z naszej oferty, wybierając nasze busy Niemcy Polska. Nasze wygodne i pojemne samochody pomogą Ci nie tylko przetrwać trudy podróży, ale także pozwolą zabrać ze sobą sporą ilość niezbędnych rzeczy – wszystko w cenie kursu. Tak więc, jeżeli wyjeżdżasz do Niemiec na dłużej (np. w celach zawodowych, lub zamierzasz spędzić tam więcej czasu na gruntownym zwiedzaniu) skontaktuj się z nami. Postaramy się byś zapomniał o wszelkich niedogodnościach związanych z ograniczeniami bagażowymi. Możemy także dostosować się do Twoich potrzeb w zakresie terminu potencjalnego kursu. Jeżeli nie odpowiada Ci żaden z dostępnych na naszej stronie internetowej terminów, zadzwoń. Na pewno uda się nam wspólnie uzgodnić inny, bardziej dogodny termin kursu transportowego.


Zarezerwuj busa online lub zadzwoń! Dajemy możliwość negocjacji cen!

+48 531 982 982