Aktualne rozkłady jazdy (wyjazdy i powroty do Polski) - listopad 2019

Kursy Belgia | Kursy Niemcy | Kursy Holandia


Busy do Holandii Włocławek

W dzisiejszych czasach dużo ludzi wyjeżdża z Polski do Holandii w celach zarobkowych. Ma to miejsce szczególnie w przypadku młodych ludzi, którzy chcą mieć lepsze życie i więcej perspektyw. Wyjazd do Holandii jest też często powodowany wyborem zagranicznej uczelni wyższej.

Jeśli Ty także wybrałeś Holandię jako swój nowy dom, ale jednak czasami chcesz wrócić do Włocławka i jako środek transportu wybierasz bus, to serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Nasza firma przewozowa zajmuje się transportem na linii Holandia – Polska. Czas transportu naszymi busami jest o 40% krótszy od transportu autobusem. Atutem naszej oferty jest fakt, że dojedziesz z nami do konkretnego, wybranego przez Ciebie punktu, a nie do narzuconego przez nas przystanku. Przewozy organizowane są 4 razy w tygodniu, co pozwala na dogodny wybór zarówno dla pasażerów zamierzających pojechać do Holandii, jak i do Włocławka. W naszej firmie busy, dzięki klimatyzacji, gniazdkom elektrycznym oraz punktowemu oświetleniu, gwarantują przyjemną i komfortową jazdę. 

To jest tytuł pola
Skontaktuj się z nami pod numerem: +48 531 982 982 lub skorzystaj z rezerwacji on-line

busy do holandii włocławek

Busy do HolandiiSprawdź ofertę busów do Holandii Busy do NiemiecSprawdź ofertę busów do Niemiec Busy do BelgiiSprawdź ofertę busów do Belgii Busy z Niemiec do PolskiSprawdź ofertę busów z Niemiec do Polski Busy z Holandii do PolskiSprawdź ofertę busów z Holandii do Polski
Zarezerwuj busa online lub zadzwoń!

+48 531 982 982