Aktualne rozkłady jazdy (wyjazdy i powroty do Polski) - listopad 2019

Kursy Belgia | Kursy Niemcy | Kursy Holandia


Busy do Niemiec Bydgoszcz

Bydgoszcz, jako stolica województwa kujawsko-pomorskiego, cieszy się dużym uznaniem, szczególnie przez młodych ludzi, którzy przyjeżdżają tutaj na studia. Niestety niektórym osobom, które postanawiają się osiedlić, jest trudno znaleźć odpowiednią pracę.

Dlatego czasami jest konieczny wyjazd do Niemiec, żeby móc utrzymać siebie i rodzinę. Jeżeli Państwo znajdują się w podobnej sytuacji, to zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy Tomiline. Gwarantujemy bezpieczne i wygodne przewozy na trasie Bydgoszcz – Niemcy. Nasze busy mają dostęp do bezpłatnego Internetu, co zdecydowanie uprzyjemnia podróż pasażerom. Jako kolejne udogodnienie wymienia się między innymi komfortowe kanapy. Każdy bus jest prowadzony przez przeszkolonego oraz doświadczonego kierowcę.

Oczywiście nasza firma działa nie tylko na terenie Bydgoszczy, ale swoje przewozy oferujemy ze wszystkich większych miast w Polsce. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, to zapraszamy do skontaktowania się z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Jak zerezerwować busa do Niemiec z Bydgoszczy?
Skontaktuj się z nami pod numerem: +48 531 982 982 lub skorzystaj z rezerwacji on-line

busy do niemiec bydgoszcz

Zarezerwuj busa online lub zadzwoń!

+48 531 982 982